23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

31 громадська організація області змагалась за фінансування свого проекту у 2018 році Роздрукувати

 25 січня відбулось засідання обласної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2018 році. Участь у зібранні взяли 31 громадська організація, яка діє на території Вінницької області, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, 15 членів конкурсної комісії на чолі з заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком, заступником голови облдержадміністрації Олександром Крученюком, директором Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світланою Василюк.

Конкурсна комісія обговорила та затвердила регламент роботи, ознайомила присутніх із питанням щодо конфлікту інтересів. Всі зміни, доповнення, уточнення, оцінювання проектів вносяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів,) розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».

Члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції в частині відповідності запланованим заходам, визначеними Регіональною програмою сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, а також адміністративно-територіальному рівню реалізації проекту на території Вінницької області.

Загалом свої проекти та заходи презентувала 31 громадська організація, діяльність якої реалізовується в межах області. Після опрацювання та відповідного оцінювання члени конкурсної комісії затвердять перелік інститутів громадянського суспільства, які отримають фінансування на реалізацію своїх проектів або заходів у поточному році.

Повернутись Створено: 25 січня 2018 року, 17:50 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація