Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

32 громадські організації презентуватимуть свої проекти в конкурсі на отримання фінансування Роздрукувати

Під головуванням керівника Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлани Василюк відбулось установче засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства.

Участь у її роботі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовної та історичної спадщини обласної Ради Людмила Станіславенко, голови громадських організацій та спілок, спеціалісти профільного департаменту облдержадміністрації.

– Обласна Рада завжди підтримує ініціативи громадських організацій, незалежно від їхніх вподобань, поглядів та спрямування. Організації, які займаються культурно-просвітницькою діяльністю, національно-патріотичним вихованням, краєзнавчою роботою, охороною пам’яток історії та культури, допомогою соціально незахищеним верствам населення заслуговують на участь у зазначеному конкурсі. Але наразі не поданий жоден проект з екологічної безпеки та протидії корупції. Ці питання є досить актуальними в нашому суспільстві, тому необхідно звернути увагу на напрями, які не отримають фінансової підтримки у прийдешньому році, – зазначив Михайло Кременюк у своєму виступі.

Під час засідання члени комісії отримали анотації 32 громадських організацій, які подали свої проекти на конкурс. Були визначені основні напрями виконання програм для участі у відборі. Крім того, присутні на зібранні обговорили терміни проведення презентацій проектів, які будуть реалізовуватись за кошти обласного бюджету у 2018 році. Вже 25 січня 2018 року громадські організації презентуватимуть свої найкращі проекти, а члени комісії шляхом голосування оберуть переможців у конкурсі.

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Валерія Коровія 27 листопада 2017 року №846  було затверджено склад конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. На виконання їхніх програм надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.

Повернутись Створено: 14 грудня 2017 року, 17:26 Переглядів: 583

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація