23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

32 громадські організації презентуватимуть свої проекти в конкурсі на отримання фінансування Роздрукувати

Під головуванням керівника Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлани Василюк відбулось установче засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства.

Участь у її роботі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовної та історичної спадщини обласної Ради Людмила Станіславенко, голови громадських організацій та спілок, спеціалісти профільного департаменту облдержадміністрації.

– Обласна Рада завжди підтримує ініціативи громадських організацій, незалежно від їхніх вподобань, поглядів та спрямування. Організації, які займаються культурно-просвітницькою діяльністю, національно-патріотичним вихованням, краєзнавчою роботою, охороною пам’яток історії та культури, допомогою соціально незахищеним верствам населення заслуговують на участь у зазначеному конкурсі. Але наразі не поданий жоден проект з екологічної безпеки та протидії корупції. Ці питання є досить актуальними в нашому суспільстві, тому необхідно звернути увагу на напрями, які не отримають фінансової підтримки у прийдешньому році, – зазначив Михайло Кременюк у своєму виступі.

Під час засідання члени комісії отримали анотації 32 громадських організацій, які подали свої проекти на конкурс. Були визначені основні напрями виконання програм для участі у відборі. Крім того, присутні на зібранні обговорили терміни проведення презентацій проектів, які будуть реалізовуватись за кошти обласного бюджету у 2018 році. Вже 25 січня 2018 року громадські організації презентуватимуть свої найкращі проекти, а члени комісії шляхом голосування оберуть переможців у конкурсі.

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Валерія Коровія 27 листопада 2017 року №846  було затверджено склад конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. На виконання їхніх програм надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.

Повернутись Створено: 14 грудня 2017 року, 17:26 Переглядів: 532

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація