Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

32 громадські організації презентуватимуть свої проекти в конкурсі на отримання фінансування Роздрукувати

Під головуванням керівника Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлани Василюк відбулось установче засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства.

Участь у її роботі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовної та історичної спадщини обласної Ради Людмила Станіславенко, голови громадських організацій та спілок, спеціалісти профільного департаменту облдержадміністрації.

– Обласна Рада завжди підтримує ініціативи громадських організацій, незалежно від їхніх вподобань, поглядів та спрямування. Організації, які займаються культурно-просвітницькою діяльністю, національно-патріотичним вихованням, краєзнавчою роботою, охороною пам’яток історії та культури, допомогою соціально незахищеним верствам населення заслуговують на участь у зазначеному конкурсі. Але наразі не поданий жоден проект з екологічної безпеки та протидії корупції. Ці питання є досить актуальними в нашому суспільстві, тому необхідно звернути увагу на напрями, які не отримають фінансової підтримки у прийдешньому році, – зазначив Михайло Кременюк у своєму виступі.

Під час засідання члени комісії отримали анотації 32 громадських організацій, які подали свої проекти на конкурс. Були визначені основні напрями виконання програм для участі у відборі. Крім того, присутні на зібранні обговорили терміни проведення презентацій проектів, які будуть реалізовуватись за кошти обласного бюджету у 2018 році. Вже 25 січня 2018 року громадські організації презентуватимуть свої найкращі проекти, а члени комісії шляхом голосування оберуть переможців у конкурсі.

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Валерія Коровія 27 листопада 2017 року №846  було затверджено склад конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. На виконання їхніх програм надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році.

Повернутись Створено: 14 грудня 2017 року, 17:26 Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація