Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

339 медалей здобули вихованці Вінницької школи вищої спортивної майстерності у 2017 році Роздрукувати

З ініціативи депутата обласної Ради, заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка сьогодні, 1 лютого, депутати обласної Ради ознайомились з роботою Вінницької школи вищої спортивної майстерності. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Тарас Фурман, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський.

Директор школи Андрій Корнійчук ознайомив присутніх із завданнями та метою спортивного закладу: підготовка учнів-спортсменів резервного спорту та спорту вищих досягнень до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту, зміцнення здоров’я та всебічного фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.

В спортивному закладі працюють заслужені працівники фізичної культури і спорту України, заслужені тренери України, тренери-викладачі вищої та першої категорій.

Андрій Корнійчук озвучив кількість медалей, завойованих спортсменами школи у державних та міжнародних змаганнях у 2017 році. Зокрема, хокей на траві – завойовано 50 медалей, велоспорт – 98, веслувальний слалом – 33, стрільба кульова – 97, веслування на байдарках та каное – 30, легка атлетика – 12, бокс – 14 та боротьба греко-римська – 5 медалей. Загалом спортсмени здобули 339 медалей.

Фінансування школи у 2017 році здійснювалось за кошти обласного бюджету. У минулому році було виділено 8,531 млн грн, суттєво збільшились витрати на навчально-тренувальну роботу у порівнянні до загального фінансування.

Протягом 2018 року вихованці школи візьмуть участь у чемпіонатах світу з боксу, стрільби кульової; чемпіонатах Європи з боротьби греко-римської, велоспорту, веслувального слалом та легкої атлетики; у світовому олімпійському кваліфікаційному турнірі з веслування на байдарках і каное, а також світовій лізі з хокею на траві.

Депутати обласної Ради відвідали структурні відділення Вінницької школи вищої спортивної майстерності та переконались у необхідності підтримки фізичного виховання та спорту в комунальних закладах області.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 17:31 Переглядів: 517

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація