Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

339 медалей здобули вихованці Вінницької школи вищої спортивної майстерності у 2017 році Роздрукувати

З ініціативи депутата обласної Ради, заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка сьогодні, 1 лютого, депутати обласної Ради ознайомились з роботою Вінницької школи вищої спортивної майстерності. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Тарас Фурман, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський.

Директор школи Андрій Корнійчук ознайомив присутніх із завданнями та метою спортивного закладу: підготовка учнів-спортсменів резервного спорту та спорту вищих досягнень до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту, зміцнення здоров’я та всебічного фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.

В спортивному закладі працюють заслужені працівники фізичної культури і спорту України, заслужені тренери України, тренери-викладачі вищої та першої категорій.

Андрій Корнійчук озвучив кількість медалей, завойованих спортсменами школи у державних та міжнародних змаганнях у 2017 році. Зокрема, хокей на траві – завойовано 50 медалей, велоспорт – 98, веслувальний слалом – 33, стрільба кульова – 97, веслування на байдарках та каное – 30, легка атлетика – 12, бокс – 14 та боротьба греко-римська – 5 медалей. Загалом спортсмени здобули 339 медалей.

Фінансування школи у 2017 році здійснювалось за кошти обласного бюджету. У минулому році було виділено 8,531 млн грн, суттєво збільшились витрати на навчально-тренувальну роботу у порівнянні до загального фінансування.

Протягом 2018 року вихованці школи візьмуть участь у чемпіонатах світу з боксу, стрільби кульової; чемпіонатах Європи з боротьби греко-римської, велоспорту, веслувального слалом та легкої атлетики; у світовому олімпійському кваліфікаційному турнірі з веслування на байдарках і каное, а також світовій лізі з хокею на траві.

Депутати обласної Ради відвідали структурні відділення Вінницької школи вищої спортивної майстерності та переконались у необхідності підтримки фізичного виховання та спорту в комунальних закладах області.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 17:31 Переглядів: 567

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація