23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

339 медалей здобули вихованці Вінницької школи вищої спортивної майстерності у 2017 році Роздрукувати

З ініціативи депутата обласної Ради, заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка сьогодні, 1 лютого, депутати обласної Ради ознайомились з роботою Вінницької школи вищої спортивної майстерності. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Тарас Фурман, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський.

Директор школи Андрій Корнійчук ознайомив присутніх із завданнями та метою спортивного закладу: підготовка учнів-спортсменів резервного спорту та спорту вищих досягнень до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту, зміцнення здоров’я та всебічного фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя.

В спортивному закладі працюють заслужені працівники фізичної культури і спорту України, заслужені тренери України, тренери-викладачі вищої та першої категорій.

Андрій Корнійчук озвучив кількість медалей, завойованих спортсменами школи у державних та міжнародних змаганнях у 2017 році. Зокрема, хокей на траві – завойовано 50 медалей, велоспорт – 98, веслувальний слалом – 33, стрільба кульова – 97, веслування на байдарках та каное – 30, легка атлетика – 12, бокс – 14 та боротьба греко-римська – 5 медалей. Загалом спортсмени здобули 339 медалей.

Фінансування школи у 2017 році здійснювалось за кошти обласного бюджету. У минулому році було виділено 8,531 млн грн, суттєво збільшились витрати на навчально-тренувальну роботу у порівнянні до загального фінансування.

Протягом 2018 року вихованці школи візьмуть участь у чемпіонатах світу з боксу, стрільби кульової; чемпіонатах Європи з боротьби греко-римської, велоспорту, веслувального слалом та легкої атлетики; у світовому олімпійському кваліфікаційному турнірі з веслування на байдарках і каное, а також світовій лізі з хокею на траві.

Депутати обласної Ради відвідали структурні відділення Вінницької школи вищої спортивної майстерності та переконались у необхідності підтримки фізичного виховання та спорту в комунальних закладах області.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 17:31 Переглядів: 462

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація