5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

35 дітей та молодих людей нагородили на фестивалі «Повір у себе» Роздрукувати

120 творчих особливих дітей та молодих людей віком від 7 до 35 років з усіх районів області 3 жовтня прийшли на нагородження  учасників 27 обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Фестиваль проводять задля розвитку творчих здібностей, реалізація талантів, сприяння інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю. Завдяки фестивалю діти та молодь самостверджуються, активізують життєву позицію та розширюють коло спілкування.

З 19 вересня в обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт учасників Фестивалю, на якій представлені більше 500 доробків, виконаних різними техніками: твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, виготовлення іграшок, в’язання та шиття одягу. У Фестивалі також беруть участь молоді автори літературних творів.

Більше тисячі вінничан та гостей міста відвідали виставку та записали свої враження від побаченого у книзі відгуків. Окремі з них: «У цієї виставки є душа. Українська душа! Кожна робота – прекрасна і неповторна, як сама особистість...», «Виставка просто неймовірна. Кожна робота несе тепло, радість, щирість», «Навіть в українській мові бракує слів, щоб описати почуття і емоції, які викликають кожна з представлених робіт. Вони наскрізь пронизані неймовірної силою духу, витримкою, терпінням, почуттям жаги до життя, патріотизмом, кожна робота дихає українством, любов’ю до своєї землі».

Під час огляду виставки глядачі мали можливість проголосувати за учасника, робота якого найбільше сподобалася.

Нагороджували 35 переможців, які набрали найбільшу кількість голосів шанувальників заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Інна Кухарчук та заступник  голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

– Ви повірили у себе і ця віра допомагає не тільки вам, але й нам, аби зрозуміти як вам допомогти, – сказала Інна Іванівна.  – Є світові європейські приклади як має себе почувати себе дитина з обмеженими можливостями. Вінниччина й надалі фінансуватиме усі питання,  які будуть  визначені у державній програмі, щоб розвивати цей напрям. Адже всі діти рівні у своїх правах, хоча  можливості у них різні. І зусиллями можемо допомогти знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили та в себе.

Також учасники Фестивалю відзначені нагородами від Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького обласного краєзнавчого музею, Департаменту соціальної та молодіжної політики, служби у справах дітей, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Після завершення дітям показали виставу «Русалонька».

Організатором фестивалю є Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Повернутись Створено: 4 жовтня 2019 року, 16:10 Переглядів: 1305

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація