Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

35 дітей та молодих людей отримали нагороди на фестивалі «Повір у себе» Роздрукувати

У вінницькому театрі ім.Садовського пройшло урочисте закриття XXIV обласного Фестивалю талантів і творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». У залі зібрались діти та молоді люди віком від 7 до 35 років з соціально-психологічних центрів реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» (м.Вінниця), «Гармонія» (м.Вінниця), «Промінь» (м.Вінниця), «Еверест» (м. Бар),  Джерело (м.Гнівань), «Обрій» (с.Гнатків, Томашпільского р-н).

115 дітей та молодих  людей  представили 1680 робіт, які з 12 по 20 травня 2016 року виставлялись у вінницькому обласному краєзнавчому музеї. За цей період більше тисячі вінничан  та гостей міста відвідали виставку та записали свої враження  у книзі відгуків. Після огляду вистави  глядачі голосували за роботи, які їм найбільше сподобались. А після завершення виставки були підбиті підсумки і всіх учасників виставки запросили на урочисте нагородження.

Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, який спеціально приїхав на закриття Фестивалю з Києва, зазначив, що це не просто 24-й рік фестивалю, це 24-й рік добра та уваги. 

На сцену одні за одними піднімались діти та молоді люди. Їм вручали подарунки, статуетки та дипломи переможця фестивалю. Приз глядацьких симпатій отримав 30-річний Артем Малаховський за авторські роботи, виконані на корі дерева. А наймолодшою  учасницею фестивалю стала 7-річна Наталія  Камінська.

Учасники фестивалю були відзначені нагородами від Вінницького обласного центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького краєзнавчого музею, Департаменту соціальної та молодіжної політики, Департаменту інформаційної діяльності, управління культури та мистецтв, обласної організації Товариства Червоного Хреста України та депутатами обласної Ради.

Вручаючи нагороди, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина має добрі традиції щодо підтримки дітей та молодих людей з функціональними обмеженнями.

- Ви повірили у себе і ця віра допомагає не тільки вам, але й нам, аби зрозуміти як вам допомогти, - сказав Анатолій Дмитрович. -  Є світові європейські приклади як має себе почувати себе дитина з обмеженими можливостями. Обіцяю, що Вінниччина буде однією з перших,  яка співфінансуватиме усі питання,  що будуть  визначені у державній програмі за цим напрямом.

Також Анатолій Олійник повідомив, що на Вінниччині діє єдиний в Україні реабілітаційний центр в сільській місцевості – Гнатківський центр соціально-психологічної  реабілітації.  У центр кожен день автобус привозить дітей та молодих людей з обмеженими можливостями із семи навколишніх сіл району, де вони навчаються адаптуватись у суспільстві.

По завершенню урочистостей дітям показали виставу «Попелюшка».

 

 

Повернутись Створено: 20 травня 2016 року, 18:06 Переглядів: 1608

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація