Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

35 дітей та молодих людей отримали нагороди на фестивалі «Повір у себе» Роздрукувати

У вінницькому театрі ім.Садовського пройшло урочисте закриття XXIV обласного Фестивалю талантів і творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». У залі зібрались діти та молоді люди віком від 7 до 35 років з соціально-психологічних центрів реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» (м.Вінниця), «Гармонія» (м.Вінниця), «Промінь» (м.Вінниця), «Еверест» (м. Бар),  Джерело (м.Гнівань), «Обрій» (с.Гнатків, Томашпільского р-н).

115 дітей та молодих  людей  представили 1680 робіт, які з 12 по 20 травня 2016 року виставлялись у вінницькому обласному краєзнавчому музеї. За цей період більше тисячі вінничан  та гостей міста відвідали виставку та записали свої враження  у книзі відгуків. Після огляду вистави  глядачі голосували за роботи, які їм найбільше сподобались. А після завершення виставки були підбиті підсумки і всіх учасників виставки запросили на урочисте нагородження.

Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, який спеціально приїхав на закриття Фестивалю з Києва, зазначив, що це не просто 24-й рік фестивалю, це 24-й рік добра та уваги. 

На сцену одні за одними піднімались діти та молоді люди. Їм вручали подарунки, статуетки та дипломи переможця фестивалю. Приз глядацьких симпатій отримав 30-річний Артем Малаховський за авторські роботи, виконані на корі дерева. А наймолодшою  учасницею фестивалю стала 7-річна Наталія  Камінська.

Учасники фестивалю були відзначені нагородами від Вінницького обласного центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького краєзнавчого музею, Департаменту соціальної та молодіжної політики, Департаменту інформаційної діяльності, управління культури та мистецтв, обласної організації Товариства Червоного Хреста України та депутатами обласної Ради.

Вручаючи нагороди, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина має добрі традиції щодо підтримки дітей та молодих людей з функціональними обмеженнями.

- Ви повірили у себе і ця віра допомагає не тільки вам, але й нам, аби зрозуміти як вам допомогти, - сказав Анатолій Дмитрович. -  Є світові європейські приклади як має себе почувати себе дитина з обмеженими можливостями. Обіцяю, що Вінниччина буде однією з перших,  яка співфінансуватиме усі питання,  що будуть  визначені у державній програмі за цим напрямом.

Також Анатолій Олійник повідомив, що на Вінниччині діє єдиний в Україні реабілітаційний центр в сільській місцевості – Гнатківський центр соціально-психологічної  реабілітації.  У центр кожен день автобус привозить дітей та молодих людей з обмеженими можливостями із семи навколишніх сіл району, де вони навчаються адаптуватись у суспільстві.

По завершенню урочистостей дітям показали виставу «Попелюшка».

 

 

Повернутись Створено: 20 травня 2016 року, 18:06 Переглядів: 1448

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація