23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

35 дітей та молодих людей отримали нагороди на фестивалі «Повір у себе» Роздрукувати

У вінницькому театрі ім.Садовського пройшло урочисте закриття XXIV обласного Фестивалю талантів і творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». У залі зібрались діти та молоді люди віком від 7 до 35 років з соціально-психологічних центрів реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» (м.Вінниця), «Гармонія» (м.Вінниця), «Промінь» (м.Вінниця), «Еверест» (м. Бар),  Джерело (м.Гнівань), «Обрій» (с.Гнатків, Томашпільского р-н).

115 дітей та молодих  людей  представили 1680 робіт, які з 12 по 20 травня 2016 року виставлялись у вінницькому обласному краєзнавчому музеї. За цей період більше тисячі вінничан  та гостей міста відвідали виставку та записали свої враження  у книзі відгуків. Після огляду вистави  глядачі голосували за роботи, які їм найбільше сподобались. А після завершення виставки були підбиті підсумки і всіх учасників виставки запросили на урочисте нагородження.

Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, який спеціально приїхав на закриття Фестивалю з Києва, зазначив, що це не просто 24-й рік фестивалю, це 24-й рік добра та уваги. 

На сцену одні за одними піднімались діти та молоді люди. Їм вручали подарунки, статуетки та дипломи переможця фестивалю. Приз глядацьких симпатій отримав 30-річний Артем Малаховський за авторські роботи, виконані на корі дерева. А наймолодшою  учасницею фестивалю стала 7-річна Наталія  Камінська.

Учасники фестивалю були відзначені нагородами від Вінницького обласного центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вінницького краєзнавчого музею, Департаменту соціальної та молодіжної політики, Департаменту інформаційної діяльності, управління культури та мистецтв, обласної організації Товариства Червоного Хреста України та депутатами обласної Ради.

Вручаючи нагороди, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що Вінниччина має добрі традиції щодо підтримки дітей та молодих людей з функціональними обмеженнями.

- Ви повірили у себе і ця віра допомагає не тільки вам, але й нам, аби зрозуміти як вам допомогти, - сказав Анатолій Дмитрович. -  Є світові європейські приклади як має себе почувати себе дитина з обмеженими можливостями. Обіцяю, що Вінниччина буде однією з перших,  яка співфінансуватиме усі питання,  що будуть  визначені у державній програмі за цим напрямом.

Також Анатолій Олійник повідомив, що на Вінниччині діє єдиний в Україні реабілітаційний центр в сільській місцевості – Гнатківський центр соціально-психологічної  реабілітації.  У центр кожен день автобус привозить дітей та молодих людей з обмеженими можливостями із семи навколишніх сіл району, де вони навчаються адаптуватись у суспільстві.

По завершенню урочистостей дітям показали виставу «Попелюшка».

 

 

Повернутись Створено: 20 травня 2016 року, 18:06 Переглядів: 1409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація