Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

36 сосонських першокласників розпочали навчальний рік у новій школі Роздрукувати

Сьогодні, 1 вересня, для учнів Сосонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницького району розпочались заняття у новому реконструйованому приміщенні. У дружню школярську родину прийнято 36 першокласників, які розпочнуть навчання за державними стандартами Нової української школи.

З нагоди урочистої події у село завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Олексій Порошенко, Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

На свято також прибули перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступники голови ОДА Ігор Івасюк і Василь Броварник, депутати обласної, районної та сільської рад, керівництво профільного департаменту, очільники району, Сосонський сільський голова, жителі громади.

Розпочинаючи святкове зібрання, кращі учні школи – переможці обласних та районних учнівських олімпіад, художньо-естетичних конкурсів, спортивних змагань під звучання Державного Гімну України підняли Державний Прапор.

– Сьогодні, у День знань, для кожного із нас присутніх, для кожного у нашій країні – це етап, який дає нам можливість мріяти, думати і робити все, щоб освоювати нові висоти, нові проекти, відповідально працювати кожному на своєму місці для того, щоб Україна і надалі утверджувалася, як незалежна, сильна, заможна держава, – наголосив Анатолій Олійник, вітаючи сільську громаду, учнівський колектив, їхніх батьків та педагогів. – Від імені депутатського корпусу обласної Ради і від себе особисто дякую всім, хто долучився до реалізації цього важливого проекту. Нехай з нами завжди буде Бог, всім нам – кращої долі, а на шляху концепції Нової української школи – успіхів та гарних перспектив!

Привітавши громаду з урочистою подією, голова облдержадміністрації Валерій Коровій зачитав вітальну листівку від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, а також вручив директору школи Людмилі Кугай сертифікат на суму 362 тис. грн для придбання 16 ноутбуків для математичного класу.

Після першого дзвоника та перерізання символічної стрічки двері нової школи було відчинено для 256 школярів, які здобуватимуть освіту за новими державними стандартами.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон та священнослужителі благословили учнів на початок навчального року та освятили шкільне подвір’я і нову будівлю.

Після завершення урочистостей керівники області та району оглянули сучасно обладнані класи з одномісними партами, велику спортивну залу, комфортні куточки для відпочинку.

За інформацією директора школи Людмили Кугай, реконструкція навчального закладу тривала з 2007 року, активні роботи розпочались із 2012 року, фінансування яких здійснювалось з Державного фонду регіонального розвитку і частково – з обласного та районного бюджетів. Загальна сума, витрачена на реконструкцію, склала близько 48 млн грн.

 

Повернутись Створено: 1 вересня 2018 року, 16:28

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація