Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

39 підприємців Вінниччини визнали найкращими в області Роздрукувати

Нині на Вінниччині налічується 150 тисяч окремих суб'єктів підприємницької діяльності. Відтак, майже кожен четвертий житель області займається власною справою. Право ведення бізнесу в Україні має кожен громадянин. Це закріплено нормами Конституції України.

Щороку в першу неділю вересня відзначається День підприємця України. З нагоди професійного свята Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації за сумлінну працю й особистий внесок у розвиток підприємництва області нагородили 39 кращих представників бізнесу. Присутніх вітали з нагоди свята голова обласної Ради Анатолій Олійник та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

– Становлення малого підприємництва проходить в досить важких, несприятливих та часто змінюваних умовах, – зазначив Анатолій Олійник. – На розвиток малого підприємництва неоднозначний вплив мають макроекономічні показники, податкова політика держави, рівень інфляції, постійні зміни в законах, неоднозначність податкового законодавства та його нестабільність. Однак, вам вдається ефективно працювати, заробляти, годувати свої сім’ї, забезпечувати роботою інших. Крок за кроком бізнесове середовище Вінниччини розвивається, з’являються нові перспективи. За статистичними даними, заробітна плата одного найманого працівника в області щороку зростає.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник від себе та депутатського корпусу подякував підприємцям області за ініціативність та вміння організувати свою справу і втілювати в життя свої ідеї й проекти.

– Ви не побоялись ризикнути, створили нові робочі місця, згуртували навколо себе команду, тепер кожен з вас щось виробляє, вирощує та обслуговує населення, – сказав Андрій Гижко. – Нині в області активно підтримуються проекти-стартапи. Вже другий рік поспіль виділяються кошти з обласного бюджету і проводиться обласний конкурс стартапів. Днями були надані грошові компенсації авторам стартапів, які впроваджуються в області. Це 50 нових видів бізнесу, які започатковані вінничанами.

Серед нагороджених були також підприємці, рекомендовані Регіональною радою підприємців при облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 30 серпня 2018 року, 13:29 Переглядів: 1017

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація