23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

39 підприємств області отримали Почесні грамоти Роздрукувати

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб підкреслити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Так, напередодні цього свята, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації привітали представників бізнес-середовища з прийдешнім професійним святом.  

– Вінницька обласна Рада, в межах своїх повноважень, працюючи над виконанням діючих програм з розвитку підприємництва, відчуває слабкі місця, над якими потрібно трудитись, – сказав Анатолій Олійник. – Ми прагнемо, аби підприємницька діяльність на Вінниччині розвивалось ще більш масштабніше, і для цього ми будемо напрацьовувати ґрунтовні підходи, щоб вирішувати питання, які є в межах відповідальності обласної Ради.

Анатолій Дмитрович привітав присутніх в залі підприємців та подякував їм за активність і свідому громадянську позицію.

В ході урочистих заходів Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради отримали 39 кращих підприємств Вінниччини.

Гарний настрій та святкову атмосферу створили  вітальні виступи артистів.

 

Повернутись Створено: 31 серпня 2017 року, 14:41 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація