Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

39 підприємств області отримали Почесні грамоти Роздрукувати

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб підкреслити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Так, напередодні цього свята, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації привітали представників бізнес-середовища з прийдешнім професійним святом.  

– Вінницька обласна Рада, в межах своїх повноважень, працюючи над виконанням діючих програм з розвитку підприємництва, відчуває слабкі місця, над якими потрібно трудитись, – сказав Анатолій Олійник. – Ми прагнемо, аби підприємницька діяльність на Вінниччині розвивалось ще більш масштабніше, і для цього ми будемо напрацьовувати ґрунтовні підходи, щоб вирішувати питання, які є в межах відповідальності обласної Ради.

Анатолій Дмитрович привітав присутніх в залі підприємців та подякував їм за активність і свідому громадянську позицію.

В ході урочистих заходів Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради отримали 39 кращих підприємств Вінниччини.

Гарний настрій та святкову атмосферу створили  вітальні виступи артистів.

 

Повернутись Створено: 31 серпня 2017 року, 14:41 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація