23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

39 спортсменів, тренерів та фахівців спортивної галузі нагороджено Почесними грамотами Роздрукувати

6 вересня відбулась урочиста зустріч керівництва області зі спортивним активом Вінниччини з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Спортсменів, тренерів, ветеранів фізичної культури і спорту та фахівців галузі привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради, голова постійної з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко і депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

– Я радий сьогодні бути разом з людьми, які прославляють не тільки Вінниччину, а й нашу державу. Глибоко переконаний, що ваша, без перебільшення, відданість спорту та фізичній культурі слугує прикладом для всіх, як робити свою справу і бути відповідальним кожному на своєму місці, – наголосив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх від імені депутатського корпусу обласної Ради. – Зусиллями депутатів, спільно з адміністрацією, ми будемо шукати шляхи вирішення всіх проблемних питань, які стосуються підтримки, розвитку та розбудови спортивної галузі. Бажаю вам миру, добра і злагоди у родинах, перспектив та нових досягнень!

Подякувавши за перемоги, голова облдержадміністрації Валерій Коровій побажав присутнім успіхів та спортивних звершень.

Керівники області вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради 39 кращим фахівцям галузі, тренерам, спортсменам, серед яких – олімпійці, дефлімпійці та паралімпійці Вінниччини.

Також у 2018 році за високі спортивні досягнення надано грошову винагороду в розмірі 100,0 тис. грн Олексію Денисюку, Мар’яні Шевчук, Олександру Казіку та Ірині Буй.

Під час урочистостей отримали свідоцтва про присвоєння вищої категорії керівники комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з волейболу», комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія», Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики, закладу «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з баскетболу», комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька школа із складно-координаційних видів спорту».

Посвідчення майстрів спорту України вручено Віктору Хникіну (плавання), Максиму Рудому (веслувальний слалом), Олегу Петрову (веслування на байдарках і каное), Наталії Корган (кінний спорт).

Повернутись Створено: 6 вересня 2018 року, 14:10
Оновлено: 6 вересня 2018 року, 14:19
Переглядів: 420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація