Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

39 спортсменів, тренерів та фахівців спортивної галузі нагороджено Почесними грамотами Роздрукувати

6 вересня відбулась урочиста зустріч керівництва області зі спортивним активом Вінниччини з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Спортсменів, тренерів, ветеранів фізичної культури і спорту та фахівців галузі привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради, голова постійної з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко і депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

– Я радий сьогодні бути разом з людьми, які прославляють не тільки Вінниччину, а й нашу державу. Глибоко переконаний, що ваша, без перебільшення, відданість спорту та фізичній культурі слугує прикладом для всіх, як робити свою справу і бути відповідальним кожному на своєму місці, – наголосив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх від імені депутатського корпусу обласної Ради. – Зусиллями депутатів, спільно з адміністрацією, ми будемо шукати шляхи вирішення всіх проблемних питань, які стосуються підтримки, розвитку та розбудови спортивної галузі. Бажаю вам миру, добра і злагоди у родинах, перспектив та нових досягнень!

Подякувавши за перемоги, голова облдержадміністрації Валерій Коровій побажав присутнім успіхів та спортивних звершень.

Керівники області вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради 39 кращим фахівцям галузі, тренерам, спортсменам, серед яких – олімпійці, дефлімпійці та паралімпійці Вінниччини.

Також у 2018 році за високі спортивні досягнення надано грошову винагороду в розмірі 100,0 тис. грн Олексію Денисюку, Мар’яні Шевчук, Олександру Казіку та Ірині Буй.

Під час урочистостей отримали свідоцтва про присвоєння вищої категорії керівники комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з волейболу», комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія», Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики, закладу «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з баскетболу», комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька школа із складно-координаційних видів спорту».

Посвідчення майстрів спорту України вручено Віктору Хникіну (плавання), Максиму Рудому (веслувальний слалом), Олегу Петрову (веслування на байдарках і каное), Наталії Корган (кінний спорт).

Повернутись Створено: 6 вересня 2018 року, 14:10
Оновлено: 6 вересня 2018 року, 14:19
Переглядів: 645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація