Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

40 ключів від службових автомобілів вручили сімейним лікарям Вінницької області Роздрукувати

Сьогодні, 8 вересня, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Сергій Борзов передали ключі від 40 автомобілів головним лікарям центрів первинної медико-санітарної допомоги для амбулаторій Вінницької області.

– Сімейна медицина повинна бути і доступна, і спроможна. В області працює 51 амбулаторія загальної практики сімейної медицини, 8 нових зданих в експлуатацію, у семи виконуються фінальні будівельні роботи та ще одна амбулаторія запроєктована. На це з державного бюджету виділено майже 134 мільйони гривень. Ще 31 амбулаторія знаходиться в стані капітального ремонту і на це з державного бюджету виділено 80 мільйонів гривень. Цього року закуплено 124 автомобілі. 40 авто вже їздить по Вінницькій області, 40 ми сьогодні передаємо і 44 ще будуть закуплені до кінця року. Переконаний, що ці автомобілі врятують не одне життя, – сказав Сергій Борзов.

Держава цього року виділила кошти для купівлі 124 автомобілі для сімейних лікарів Вінниччини. У 2018-2020 роках на Вінницьку область виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання 155 одиниць службового автотранспорту для амбулаторій загальної практики сімейної медицини на суму 77,5 млн грн, співфінансування з місцевих бюджетів становить 7,8 млн грн. Всього на загальну суму – 85,3 млн грн.

У 2018 році закуплено та передано амбулаторіям загальної практики сімейної медицини 14 автомобілів. На суму 7,7 млн грн, за рахунок державного бюджету 7,0 млн грн і співфінансування з місцевих бюджетів 0,7 млн грн.

У 2019 році закуплено та передано амбулаторіям загальної практики сімейної медицини 17 автомобілів. На суму 9,3 млн грн, коштом державного бюджету 8,5 млн грн і співфінансування з місцевих бюджетів – 0,8 млн грн.

– Завдяки дієвій співпраці усіх гілок влади області та медичної спільноти покращується рівень надання медичних послуг у сільській місцевості, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Є позитивні зрушення й у посиленні матеріально-технічної бази амбулаторій та центрів сімейної медицини. На Вінниччині, як і по всій Україні, відбувається поступово процес трансформації галузі охорони здоров’я, де якість і доступність медичної допомоги – в пріоритеті. Тож, службові автомобілі для сімейних лікарів – це крок до наближення кваліфікованої допомоги до пацієнта в цілодобовому режимі.

– Забезпечення службовим транспортом – це перш за все розвиток первинної медичної допомоги населенню, – прокоментував головний лікар Вінницького центру первинної медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник. – Отримані авто – сучасні, економні, швидкісні з високою прохідністю. Не залежно від погодних умов та стану доріг, лікар зможе вчасно доїхати до свого пацієнта.

У 2020 році заплановано закупити 124 автомобілі на загальну суму 68,3 млн грн за рахунок державного бюджету 62,0 млн грн і співфінансування з місцевих бюджетів 6,3 млн грн.

Станом на 1 вересня цього року закуплено 80 автомобілів на суму 44,02 млн грн, зокрема: 40,0 млн грн коштом державного бюджету і співфінансування з місцевих бюджетів 4,02 млн грн.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

 

Повернутись Створено: 8 вересня 2020 року, 12:15

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація