Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

40 млн грн з обласного бюджету буде виділено на ремонт дороги Д.Нечая у Вінниці Роздрукувати

Друга черга капітального ремонту вулиці Данила Нечая у Вінниці розпочалася у червні. Фінансування робіт відбувається в тому числі і за рахунок обласного бюджету  за програмою підтримки дорожньої інфраструктури.

- Вже є рішення конкурсної комісії, і проєкт Вінницької міської ради, який передбачав капітальний ремонт дороги по вулиці Данила Нечая, є одним із переможців. Тому 40 млн грн для будівництва дороги і усього, що передбачено цим проєктом, буде профінансовано з обласного бюджету, - повідомив голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий.

За його словами, на ремонт і реконструкцію комунальних доріг на Вінниччині цього річ передбачено видатків втричі більше, порівняно із попереднім періодом.

- Це була моя ідея, щоб при ухваленні бюджету на 2021 рік збільшити видатки з державної субвенції саме на комунальні дороги. Я вдячний депутатам, що це рішення підтримали. І цього року буде профінансовано в межах 170 млн грн, - зазначив Вячеслав Соколовий. – Кошти отримають 27 громад Вінниччини для реалізації 34 проєктів ремонту і реконструкції доріг комунальної власності.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зауважив, що такий підхід – це демонстрація спільної роботи команди (і в області, і в місті Вінниці) над покращенням інфраструктури у територіальних громадах.

- У 2019 році оновили першу ділянку протяжністю понад 1,2 км від вулиці Московської до вулиці Федорова. У 2020 році ми не змогли продовжити роботи у зв'язку з пандемією. Об'єктивно кошти необхідно було перенаправити на потреби охорони здоров'я, підтримку малозабезпечених вінничан, малого та середнього бізнесу по нашій програмі «Вінничани важливі». Зараз у нас з'явилась можливість продовжити роботи. Ми розраховуємо, що при відповідних надходженнях до бюджету громади, ми зможемо завершити реконструкцію раніше, – розповів Сергій Моргунов.

Комплексним ремонтом на вулиці Данила Нечая у Вінниці, зокрема, мають оновити 2 кілометри шляху. Проєктом передбачено оновлення дорожнього покриття по двом основним профілям. Ділянка від вулиці  Московської до вулиці Дубовецької матиме 4 смуги дорожнього руху. А від вул. Дубовецької до вул. Брацлавської - 3 смуги.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 24 червня 2021 року, 18:10

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація