Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

445 тисяч жителів Вінниччини споживають природний газ Роздрукувати

11 вересня у приміщенні ПАТ «Вінницягаз» відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Керівників, інженерів, техніків і службовців з професійним святом привітали заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак. У святковому зібранні також взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

День працівників нафтової, газової й нафтопереробної промисловості відзначається в Україні щорічно у другу неділю вересня.

– Вважаю, що недарма було прийнято рішення щодо відзначення нашого професійного свята на початку вересня, адже саме літня пора є вагомою складовою у підготовці до нового опалювального сезону, – зазначив у вітальному слові голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак. – Дуже приємно, що розпочинаючи 2017 рік, наше головне завдання полягало в тому, щоб система газопостачання була надійною, і щоб наступний опалювальний сезон пройшов спокійно та без аварійних ситуацій.

Під час урочистостей кращих працівників було нагороджено державними відзнаками, а також Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Публічне акціонерне товариство «Вінницягаз» займається розподілом природного газу на Вінниччині з 1955 року. 445 тисяч населення є побутовими споживачами природного газу. Компанія обслуговує 300 промислових підприємств, майже 1000 бюджетних організацій, 4000 комунально-побутових підприємств.

У своєму складі товариство нараховує 38 підприємств теплокомуненерго, які обслуговують 17 тисяч км газових мереж та об'єктів.

Безаварійне та безперебійне газопостачання забезпечують 35 бригад аварійно-диспетчерської служби газу «104». У компанії працює майже 2000 фахівців, які щоденно несуть відповідальність за безпеку споживачів природного газу, за тепло і затишок у їхніх оселях.

Компанія впроваджує у своїй діяльності європейські принципи клієнтоорієнтованості. Так, для надання консультацій населенню минулоріч у Вінниці відкрився перший сучасний Центр обслуговування клієнтів, який працює у новому форматі, а тісний зв'язок зі споживачами цілодобово забезпечує Контакт-центр «Вінницягаз».

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 17:22

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація