Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

445 тисяч жителів Вінниччини споживають природний газ Роздрукувати

11 вересня у приміщенні ПАТ «Вінницягаз» відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Керівників, інженерів, техніків і службовців з професійним святом привітали заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак. У святковому зібранні також взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

День працівників нафтової, газової й нафтопереробної промисловості відзначається в Україні щорічно у другу неділю вересня.

– Вважаю, що недарма було прийнято рішення щодо відзначення нашого професійного свята на початку вересня, адже саме літня пора є вагомою складовою у підготовці до нового опалювального сезону, – зазначив у вітальному слові голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак. – Дуже приємно, що розпочинаючи 2017 рік, наше головне завдання полягало в тому, щоб система газопостачання була надійною, і щоб наступний опалювальний сезон пройшов спокійно та без аварійних ситуацій.

Під час урочистостей кращих працівників було нагороджено державними відзнаками, а також Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Публічне акціонерне товариство «Вінницягаз» займається розподілом природного газу на Вінниччині з 1955 року. 445 тисяч населення є побутовими споживачами природного газу. Компанія обслуговує 300 промислових підприємств, майже 1000 бюджетних організацій, 4000 комунально-побутових підприємств.

У своєму складі товариство нараховує 38 підприємств теплокомуненерго, які обслуговують 17 тисяч км газових мереж та об'єктів.

Безаварійне та безперебійне газопостачання забезпечують 35 бригад аварійно-диспетчерської служби газу «104». У компанії працює майже 2000 фахівців, які щоденно несуть відповідальність за безпеку споживачів природного газу, за тепло і затишок у їхніх оселях.

Компанія впроваджує у своїй діяльності європейські принципи клієнтоорієнтованості. Так, для надання консультацій населенню минулоріч у Вінниці відкрився перший сучасний Центр обслуговування клієнтів, який працює у новому форматі, а тісний зв'язок зі споживачами цілодобово забезпечує Контакт-центр «Вінницягаз».

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 17:22 Переглядів: 966

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація