Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

4,7 млн грн спрямовано на реалізацію 8 проєктів з відновлення доріг комунальної власності Вінниччини Роздрукувати

28 серпня голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур взяв участь у відеоселекторній нараді з питань відбору для фінансування об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства.

Наразі завершено конкурсний відбір проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області для фінансування за рахунок коштів державного дорожнього фонду. За рішенням комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства відбір проведено у термін з 10 серпня по 17 серпня 2020 року.

У поточному році кошти державного дорожнього фонду у сумі 67,3 млн грн розподілено на проєкти з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області. На конкурсний відбір у квітні 2020 року було представлено 59 проєктів з відновлення доріг комунальної власності у населених пунктах області, з яких для фінансування відібрано 40.

За результатами моніторингу реалізації проєктів  та освоєння коштів державного дорожнього фонду по 29 проєктах проведено тендерні закупівлі та укладено договори з підрядними організаціями на виконання робіт, по 10 проєктах тривають тендерні закупівлі.

Завершено реалізацію 15 проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

– При розгляді проєктів враховано важливість покращення стану вулиць і доріг комунальної власності, які розташовані та спрямовані до закладів охорони здоров’я, шкіл, об’єктів соціально-культурного призначення та місць масового перебування населення, мають значну інтенсивність руху та пропускну здатність, – прокоментував голова бюджетної комісії Геннадій Мазур. – При розгляді проєктів враховувалась наявність комплексних рішень з розвитку дорожньої інфраструктури, заходів з підвищення безпеки дорожнього руху і ліквідації місць високої аварійності, межування ділянки вулично-дорожньої мережі населеного пункту з автомобільними дорогами загального користування.

Станом на 28 серпня року сума економії коштів державного дорожнього фонду за результатами проведених закупівель склала 4,7 млн грн.  За рішенням комісії сума економії коштів державного дорожнього фонду спрямовуватиметься на реалізацію 8 проєктів з відновлення доріг комунальної власності у населених пунктах області.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 31 серпня 2020 року, 09:50

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація