Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

4-й рік на Вінниччині поляки облагороджують могили предків Роздрукувати

Вчетверте на території Вінницького консульського округу відбувається благодійна акція «Могилу прадіда збережи від забуття», яка ініційована та здійснюється волонтерами та владою Дольношльонского воєводства Республіки Польща. Мета заходу – прибирання та благоустрій кладовищ, де поховані поляки.

З цієї нагоди на Вінниччину завітав Маршалек Дольношльонского воєводства Рафал Юрковлянець з кураторами акції. Разом з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Кшиштофом Свідереком він зустрівся з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. На зустрічі також були присутні 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук.

Пан Маршалек подякував представникам обласної влади за «позитивне середовище та гарний клімат», в якому відбувається акція «Могилу прадіда збережи від забуття».

– За кілька днів перебування на Вінниччині я відвідав 9 цвинтарів і побачив, що українці добре сприймають роботу польських волонтерів і навіть допомагають. Нам не чинять перешкод ні жителі громад, ні органи місцевої влади – це запорука успішної реалізації акції, – зазначив Рафал Юрковлянець.

Він назвав акцію «заділом» на перспективу, адже польська молодь, яка працює в Україні, не просто виконує свою роботу, а й встановлює нові зв’язки, контакти. «Вони потім стають «послами» України в Польщі», – сказав Маршалек.

Сергій Татусяк зауважив, що благодійна акція є уроком для українців, як треба берегти пам'ять про своїх земляків.

– Місія, з якою ви прибули на Вінниччину, – трепетна і відповідальна… Вона говорить про високий патріотизм польського народу, – підкреслив голова облради.

Він запевнив у всілякому сприянні в проведенні акції і наголосив, що вона ще більше активізує діяльність полонійних організацій на Вінниччині.

Крім вищезазначеної теми, Сергій Татусяк і Рафал Юрковлянець обговорили  можливості співпраці Єврорегіону «Дністер», до якого входить Вінницька область, та двох єврорегіонів, до яких включено Дольношльонске воєводство, – «Glacenzis» та «Nysa».

Повернутись Створено: 10 липня 2013 року, 12:13 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація