Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

4-й рік на Вінниччині поляки облагороджують могили предків Роздрукувати

Вчетверте на території Вінницького консульського округу відбувається благодійна акція «Могилу прадіда збережи від забуття», яка ініційована та здійснюється волонтерами та владою Дольношльонского воєводства Республіки Польща. Мета заходу – прибирання та благоустрій кладовищ, де поховані поляки.

З цієї нагоди на Вінниччину завітав Маршалек Дольношльонского воєводства Рафал Юрковлянець з кураторами акції. Разом з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Кшиштофом Свідереком він зустрівся з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. На зустрічі також були присутні 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук.

Пан Маршалек подякував представникам обласної влади за «позитивне середовище та гарний клімат», в якому відбувається акція «Могилу прадіда збережи від забуття».

– За кілька днів перебування на Вінниччині я відвідав 9 цвинтарів і побачив, що українці добре сприймають роботу польських волонтерів і навіть допомагають. Нам не чинять перешкод ні жителі громад, ні органи місцевої влади – це запорука успішної реалізації акції, – зазначив Рафал Юрковлянець.

Він назвав акцію «заділом» на перспективу, адже польська молодь, яка працює в Україні, не просто виконує свою роботу, а й встановлює нові зв’язки, контакти. «Вони потім стають «послами» України в Польщі», – сказав Маршалек.

Сергій Татусяк зауважив, що благодійна акція є уроком для українців, як треба берегти пам'ять про своїх земляків.

– Місія, з якою ви прибули на Вінниччину, – трепетна і відповідальна… Вона говорить про високий патріотизм польського народу, – підкреслив голова облради.

Він запевнив у всілякому сприянні в проведенні акції і наголосив, що вона ще більше активізує діяльність полонійних організацій на Вінниччині.

Крім вищезазначеної теми, Сергій Татусяк і Рафал Юрковлянець обговорили  можливості співпраці Єврорегіону «Дністер», до якого входить Вінницька область, та двох єврорегіонів, до яких включено Дольношльонске воєводство, – «Glacenzis» та «Nysa».

Повернутись Створено: 10 липня 2013 року, 12:13 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація