Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

50 депутатів підтримали звіт про діяльність комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Роздрукувати

Під час сесії про господарську діяльність комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» прозвітував генеральний директор Валерій Довбанюк.

За його інформацією, основною діяльністю підприємства є виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Діяльність підприємства протягом І півріччя 2018 року дозволила забезпечити безперебійне теплопостачання об’єктів бюджетної сфери, житла, соцкультпобуту та інших об’єктів у містах і селищах області. Крім основної діяльності, підприємство здійснювало надання послуг з технічного обслуговування та ремонту котелень; підвищення тиску холодної води; здачу в оренду частини димових труб для встановлення приймально-передавальних пристроїв стільникового зв'язку.

Підприємство здійснює свою діяльність у м. Вінниці, а також в містах, селищах міського типу та селах Вінницького, Немирівського, Хмільницького, Барського, Іллінецького, Томашпільського, Тростянецького, Тиврівського, Липовецького, Жмеринського, Козятинського, Літинського, Томашпільського, Погребищенського та Гайсинського районів.

За І півріччя 2018 року підприємством отримано загальних доходів на суму 80 167 тис. грн. Найбільшу питому вагу у структурі доходів займає основна діяльність, а сааме: виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання – 98,93%. Загальна сума витрат підприємства за І півріччя 2018 року склала 79 808 тис. грн без урахування ПДВ. Найбільшу питому вагу у структурі витрат займає паливо та електроенергія – 72%. Заробітна плата з нарахуваннями займає 18 % у структурі витрат.

За інформацією керівника підприємства, динаміка зміни витрат І півріччя за останні 5 років демонструє, за рахунок яких витрат відбувається зростання собівартості виробництва, транспортування та постачання теплової енергії. Так, витрати, що займають найбільшу питому вагу у структурі витрат – придбання палива та електроенергії, за період з 2014 по 2018 рік зросли на 182% або майже в 3 рази, з 20 400 тис. грн до 57 483 тис. грн. Для порівняння, витрати на оплату праці за цей період, зросли лише на 58%, з 9 144 тис. грн до 14 491 тис. грн; витрати на придбання сировини й матеріалів зросли лише на 3,5%, з 1742 тис. грн до 1804 тис. грн; амортизаційні відрахування зросли на 166% в результаті збільшення залишкової балансової вартості за рахунок модернізації та дооснащення основних засобів; інші операційні витрати, які включають проведення ремонтних робіт та модернізацію основних засобів, зросли на 103%, з 1 665 тис. грн до 3 379 тис. грн; фінансові витрати, які забезпечують функціонування підприємства у літній

період, зросли найбільше – на 493%, але маленька питома вага зазначених витрат не впливає суттєво на ріст собівартості.

Зростання витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а відповідно тарифів на теплову енергію, протягом останніх 5 років відбулось, в основному, за рахунок збільшення вартості палива та електроенергії, і це з урахуванням переходу підприємства на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії. Фінансовим результатом діяльності підприємства за І півріччя 2018 року став прибуток у розмірі 359 тис. грн. За останні п’ять років підприємство вперше досягнуло рівня прибутковості у І півріччі цього року.

Проблемними питаннями залишаються, зокрема, зниження обсягів реалізації теплової енергії, що в результаті впливає на рівень собівартості виробництва, транспортування та постачання теплової енергії. Обсяги реалізації теплової енергії підприємства за І півріччя 2018 року склали 51,313 тис. Гкал., тоді як при розрахунку тарифів враховано обсяги реалізації протягом І півріччя у розмірі 53,1 тис. Гкал. При цьому, фактичні втрати в мережах за І півріччя 2018 року у розмірі 11,52% від обсягів виробництва теплової енергії не перевищили планові втрати в мережах у розмірі 11,8%.

У І півріччі 2018 року підприємством виконані роботи спрямовані на покращенням стану своїх основних фондів, їх ремонту, реконструкції та модернізації. Зокрема, відповідно до рішення 17 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 24 березня 2017 року No310, яким затверджено «Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки», завершено реконструкцію та введено в експлуатацію котельню за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 128 (котельня передана дочірньому підприємству «Альтернативна теплова енергія» комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»). Відповідно до рішення 27 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 20 грудня 2017 року No521, яким затверджено «Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки», замінено зношені теплові мережі з використанням попередньо ізольованих труб (м. Вінниця, вул. Амосова, 6) та інші теплові мережі – 341 м.п.; придбано котел 400 кВт, який працює на альтернативному виді палива (дрова) для виконання реконструкції котельні за адресою: Хмільницький район, с. Уланів, вул. Миру, 7; виконано будівельні роботи виробничих приміщень котелень та ЦТП (ЦТП  м. Вінниця вул. Шевченка, 29); виконано ремонт обладнання (насоси, редуктори, димососи та ін.). Вартість зазначених заходів складає 2 001,7 тис. грн з ПДВ.

У І півріччі 2018 року підприємством проведено 55 тендерних процедур на загальну очікувану вартість 14,757 млн грн. Пропозиції переможців торгів з найменшою ціною склали 11,9 млн грн, економія коштів склала 2,857 млн грн.

Підприємством було обстежено 20 закладів освіти та охорони здоров’я територіальної громади Вінницької області щодо реалізації програми з впровадження відновлювальних джерел енергії. На сьогодні виконується проектно-кошторисна документація за цим напрямом – технічне переоснащення системи гарячого водопостачання з влаштуванням автонохмних джерел (сонячних вакуумних колекторів) на котельнях за адресою: Вінницька обл., смт. Тиврів, вул. Злагоди, 2 яка надає послуги з опалення та гарячого водопостачання Тиврівському будинку інтернат геріатичного профілю; Вінницька обл., смт. Липовець, вул. Пирогова, 36, яка надає послуги з опалення та гарячого водопостачання Липовецькій обласній лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки і опорно-рухового аппарату; будівництва сонячної електростанції на котельні КП «Вінницяоблтеплоенерго» за адресою: м. Вінниця, вул. Сонячна, 3. Реалізація заходів запланована у ІІІ-ІV кварталах 2018 року.

Відповідно до рішення 27 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 20 грудня 2017 року No553 «Про порядок оприлюднення інформації про діяльність підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад області в мережі Інтернет» створено сайт підприємства http://kpvote.com.ua, на якому розміщена відповідна інформація.

Відповідно до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 14 травня 2018 року No389 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років», станом на 30 червня 2018 року підприємством виконано 76,6% робіт, згідно з планом заходів з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 рр.

Після заслуховування 50 депутатів схвалили звіт про діяльність комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

 

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2018 року, 12:48
Оновлено: 28 вересня 2018 року, 12:53
Переглядів: 258

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація