Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

50 депутатів підтримали звіт про діяльність комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Роздрукувати

Під час сесії про господарську діяльність комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» прозвітував генеральний директор Валерій Довбанюк.

За його інформацією, основною діяльністю підприємства є виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Діяльність підприємства протягом І півріччя 2018 року дозволила забезпечити безперебійне теплопостачання об’єктів бюджетної сфери, житла, соцкультпобуту та інших об’єктів у містах і селищах області. Крім основної діяльності, підприємство здійснювало надання послуг з технічного обслуговування та ремонту котелень; підвищення тиску холодної води; здачу в оренду частини димових труб для встановлення приймально-передавальних пристроїв стільникового зв'язку.

Підприємство здійснює свою діяльність у м. Вінниці, а також в містах, селищах міського типу та селах Вінницького, Немирівського, Хмільницького, Барського, Іллінецького, Томашпільського, Тростянецького, Тиврівського, Липовецького, Жмеринського, Козятинського, Літинського, Томашпільського, Погребищенського та Гайсинського районів.

За І півріччя 2018 року підприємством отримано загальних доходів на суму 80 167 тис. грн. Найбільшу питому вагу у структурі доходів займає основна діяльність, а сааме: виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання – 98,93%. Загальна сума витрат підприємства за І півріччя 2018 року склала 79 808 тис. грн без урахування ПДВ. Найбільшу питому вагу у структурі витрат займає паливо та електроенергія – 72%. Заробітна плата з нарахуваннями займає 18 % у структурі витрат.

За інформацією керівника підприємства, динаміка зміни витрат І півріччя за останні 5 років демонструє, за рахунок яких витрат відбувається зростання собівартості виробництва, транспортування та постачання теплової енергії. Так, витрати, що займають найбільшу питому вагу у структурі витрат – придбання палива та електроенергії, за період з 2014 по 2018 рік зросли на 182% або майже в 3 рази, з 20 400 тис. грн до 57 483 тис. грн. Для порівняння, витрати на оплату праці за цей період, зросли лише на 58%, з 9 144 тис. грн до 14 491 тис. грн; витрати на придбання сировини й матеріалів зросли лише на 3,5%, з 1742 тис. грн до 1804 тис. грн; амортизаційні відрахування зросли на 166% в результаті збільшення залишкової балансової вартості за рахунок модернізації та дооснащення основних засобів; інші операційні витрати, які включають проведення ремонтних робіт та модернізацію основних засобів, зросли на 103%, з 1 665 тис. грн до 3 379 тис. грн; фінансові витрати, які забезпечують функціонування підприємства у літній

період, зросли найбільше – на 493%, але маленька питома вага зазначених витрат не впливає суттєво на ріст собівартості.

Зростання витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а відповідно тарифів на теплову енергію, протягом останніх 5 років відбулось, в основному, за рахунок збільшення вартості палива та електроенергії, і це з урахуванням переходу підприємства на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії. Фінансовим результатом діяльності підприємства за І півріччя 2018 року став прибуток у розмірі 359 тис. грн. За останні п’ять років підприємство вперше досягнуло рівня прибутковості у І півріччі цього року.

Проблемними питаннями залишаються, зокрема, зниження обсягів реалізації теплової енергії, що в результаті впливає на рівень собівартості виробництва, транспортування та постачання теплової енергії. Обсяги реалізації теплової енергії підприємства за І півріччя 2018 року склали 51,313 тис. Гкал., тоді як при розрахунку тарифів враховано обсяги реалізації протягом І півріччя у розмірі 53,1 тис. Гкал. При цьому, фактичні втрати в мережах за І півріччя 2018 року у розмірі 11,52% від обсягів виробництва теплової енергії не перевищили планові втрати в мережах у розмірі 11,8%.

У І півріччі 2018 року підприємством виконані роботи спрямовані на покращенням стану своїх основних фондів, їх ремонту, реконструкції та модернізації. Зокрема, відповідно до рішення 17 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 24 березня 2017 року No310, яким затверджено «Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки», завершено реконструкцію та введено в експлуатацію котельню за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 128 (котельня передана дочірньому підприємству «Альтернативна теплова енергія» комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»). Відповідно до рішення 27 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 20 грудня 2017 року No521, яким затверджено «Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки», замінено зношені теплові мережі з використанням попередньо ізольованих труб (м. Вінниця, вул. Амосова, 6) та інші теплові мережі – 341 м.п.; придбано котел 400 кВт, який працює на альтернативному виді палива (дрова) для виконання реконструкції котельні за адресою: Хмільницький район, с. Уланів, вул. Миру, 7; виконано будівельні роботи виробничих приміщень котелень та ЦТП (ЦТП  м. Вінниця вул. Шевченка, 29); виконано ремонт обладнання (насоси, редуктори, димососи та ін.). Вартість зазначених заходів складає 2 001,7 тис. грн з ПДВ.

У І півріччі 2018 року підприємством проведено 55 тендерних процедур на загальну очікувану вартість 14,757 млн грн. Пропозиції переможців торгів з найменшою ціною склали 11,9 млн грн, економія коштів склала 2,857 млн грн.

Підприємством було обстежено 20 закладів освіти та охорони здоров’я територіальної громади Вінницької області щодо реалізації програми з впровадження відновлювальних джерел енергії. На сьогодні виконується проектно-кошторисна документація за цим напрямом – технічне переоснащення системи гарячого водопостачання з влаштуванням автонохмних джерел (сонячних вакуумних колекторів) на котельнях за адресою: Вінницька обл., смт. Тиврів, вул. Злагоди, 2 яка надає послуги з опалення та гарячого водопостачання Тиврівському будинку інтернат геріатичного профілю; Вінницька обл., смт. Липовець, вул. Пирогова, 36, яка надає послуги з опалення та гарячого водопостачання Липовецькій обласній лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки і опорно-рухового аппарату; будівництва сонячної електростанції на котельні КП «Вінницяоблтеплоенерго» за адресою: м. Вінниця, вул. Сонячна, 3. Реалізація заходів запланована у ІІІ-ІV кварталах 2018 року.

Відповідно до рішення 27 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 20 грудня 2017 року No553 «Про порядок оприлюднення інформації про діяльність підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад області в мережі Інтернет» створено сайт підприємства http://kpvote.com.ua, на якому розміщена відповідна інформація.

Відповідно до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 14 травня 2018 року No389 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років», станом на 30 червня 2018 року підприємством виконано 76,6% робіт, згідно з планом заходів з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 рр.

Після заслуховування 50 депутатів схвалили звіт про діяльність комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

 

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2018 року, 12:48
Оновлено: 28 вересня 2018 року, 12:53
Переглядів: 474

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація