7 грудня о 13:00 в приміщенні обласної Ради ( 2-й поверх, сесійна зала) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною»

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради. Вячеслав Петрович за ....

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

50 дітей представили свої проекти у фестивалі інноваційної освіти Роздрукувати

Півсотні дітей завітали до Вінниці аби презентувати суспільно-корисні проекти та отримати можливість взяти участь у фіналі Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну».

Школярі, які долучились до фестивалю інноваційної освіти, впродовж декількох місяців вивчали проблеми власних міст, а також шукали шляхи їх вирішення. Днями учні 7-11 класів з Хмельницької, Черкаської, Миколаївської, Одеської та Вінницької областей представили свої проекти. Окрім Вінниці,  захід проходив у дев’яти областях України, а ініціатором його проведення стала Благодійна організація «Благодійний Фонд «З країни в Україну».

Одним з партнерів проекту у Вінниці виступила депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

— Я поспілкувалась з більшістю команд, які завітали до Вінниці, — зазначила Людмила Анатоліївна. – Проекти, що вони представили,  справді вражають, на їх реалізацію було витрачено багато сил та часу. Видно, що для дітей вони мають велике значення, адже кожна команда із задоволенням розповідала про свій проект. Вразило, що підлітки взялись за вирішення соціально-важливих проблем. Кожна робота унікальна, а їх автори - вже переможці. Фестиваль, який проходив всій країні, дав можливість школярам проявити себе й продемонструвати свої знання. Подібні проекти важливі для навчальних закладів та школярів, саме тому я долучилась до організації фестивалю у Вінниці.

Один з учасників команди «Сонце в долонях», яка приїхала з міста Сміла Черкаської області, Ілля, розповів про проект, який його команда підготувала для участі у півфіналі конкурсу «Відкривай Україну».

— На фестивалі у Вінниці моя команда представила проект «Лікарняні клоуни», — розповів хлопець. – Головна мета — допомогти хворим дітям. Наприклад, одна з учасниць нашої команди лежала у лікарні і вона знає як там нудно. Ми створили проект, аби малюки мали якусь розраду, могли повеселитись. Для того аби це реалізувати, у нашій школі було оголошено збір іграшок, солодощів та інших цікавих речей. З усім цим ми завітали до обласної лікарні імені Семашка, де й організували роботу ігрової кімнати. Діти матимуть можливість приходити туди і знайти щось цікаве для себе.

На початку вересня переможці півфіналу змагатимуться за перемогу з іншими конкурсантами у Києві. На переможців чекає стажування за кордоном та міні-гранти.

Повернутись Створено: 7 червня 2017 року, 17:09 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація