21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

50 дітей представили свої проекти у фестивалі інноваційної освіти Роздрукувати

Півсотні дітей завітали до Вінниці аби презентувати суспільно-корисні проекти та отримати можливість взяти участь у фіналі Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну».

Школярі, які долучились до фестивалю інноваційної освіти, впродовж декількох місяців вивчали проблеми власних міст, а також шукали шляхи їх вирішення. Днями учні 7-11 класів з Хмельницької, Черкаської, Миколаївської, Одеської та Вінницької областей представили свої проекти. Окрім Вінниці,  захід проходив у дев’яти областях України, а ініціатором його проведення стала Благодійна організація «Благодійний Фонд «З країни в Україну».

Одним з партнерів проекту у Вінниці виступила депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

— Я поспілкувалась з більшістю команд, які завітали до Вінниці, — зазначила Людмила Анатоліївна. – Проекти, що вони представили,  справді вражають, на їх реалізацію було витрачено багато сил та часу. Видно, що для дітей вони мають велике значення, адже кожна команда із задоволенням розповідала про свій проект. Вразило, що підлітки взялись за вирішення соціально-важливих проблем. Кожна робота унікальна, а їх автори - вже переможці. Фестиваль, який проходив всій країні, дав можливість школярам проявити себе й продемонструвати свої знання. Подібні проекти важливі для навчальних закладів та школярів, саме тому я долучилась до організації фестивалю у Вінниці.

Один з учасників команди «Сонце в долонях», яка приїхала з міста Сміла Черкаської області, Ілля, розповів про проект, який його команда підготувала для участі у півфіналі конкурсу «Відкривай Україну».

— На фестивалі у Вінниці моя команда представила проект «Лікарняні клоуни», — розповів хлопець. – Головна мета — допомогти хворим дітям. Наприклад, одна з учасниць нашої команди лежала у лікарні і вона знає як там нудно. Ми створили проект, аби малюки мали якусь розраду, могли повеселитись. Для того аби це реалізувати, у нашій школі було оголошено збір іграшок, солодощів та інших цікавих речей. З усім цим ми завітали до обласної лікарні імені Семашка, де й організували роботу ігрової кімнати. Діти матимуть можливість приходити туди і знайти щось цікаве для себе.

На початку вересня переможці півфіналу змагатимуться за перемогу з іншими конкурсантами у Києві. На переможців чекає стажування за кордоном та міні-гранти.

Повернутись Створено: 7 червня 2017 року, 17:09 Переглядів: 563

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація