Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

50 дітей представили свої проекти у фестивалі інноваційної освіти Роздрукувати

Півсотні дітей завітали до Вінниці аби презентувати суспільно-корисні проекти та отримати можливість взяти участь у фіналі Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну».

Школярі, які долучились до фестивалю інноваційної освіти, впродовж декількох місяців вивчали проблеми власних міст, а також шукали шляхи їх вирішення. Днями учні 7-11 класів з Хмельницької, Черкаської, Миколаївської, Одеської та Вінницької областей представили свої проекти. Окрім Вінниці,  захід проходив у дев’яти областях України, а ініціатором його проведення стала Благодійна організація «Благодійний Фонд «З країни в Україну».

Одним з партнерів проекту у Вінниці виступила депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

— Я поспілкувалась з більшістю команд, які завітали до Вінниці, — зазначила Людмила Анатоліївна. – Проекти, що вони представили,  справді вражають, на їх реалізацію було витрачено багато сил та часу. Видно, що для дітей вони мають велике значення, адже кожна команда із задоволенням розповідала про свій проект. Вразило, що підлітки взялись за вирішення соціально-важливих проблем. Кожна робота унікальна, а їх автори - вже переможці. Фестиваль, який проходив всій країні, дав можливість школярам проявити себе й продемонструвати свої знання. Подібні проекти важливі для навчальних закладів та школярів, саме тому я долучилась до організації фестивалю у Вінниці.

Один з учасників команди «Сонце в долонях», яка приїхала з міста Сміла Черкаської області, Ілля, розповів про проект, який його команда підготувала для участі у півфіналі конкурсу «Відкривай Україну».

— На фестивалі у Вінниці моя команда представила проект «Лікарняні клоуни», — розповів хлопець. – Головна мета — допомогти хворим дітям. Наприклад, одна з учасниць нашої команди лежала у лікарні і вона знає як там нудно. Ми створили проект, аби малюки мали якусь розраду, могли повеселитись. Для того аби це реалізувати, у нашій школі було оголошено збір іграшок, солодощів та інших цікавих речей. З усім цим ми завітали до обласної лікарні імені Семашка, де й організували роботу ігрової кімнати. Діти матимуть можливість приходити туди і знайти щось цікаве для себе.

На початку вересня переможці півфіналу змагатимуться за перемогу з іншими конкурсантами у Києві. На переможців чекає стажування за кордоном та міні-гранти.

Повернутись Створено: 7 червня 2017 року, 17:09 Переглядів: 512

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація