21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

50 примірників підручника із творами вінничан видали за підтримки депутата обласної Ради Роздрукувати

Нещодавно світ побачив посібник Фаїни Приймачик «Літературне краєзнавство як знаряддя патріотичного виховання» – матеріали для уроків української літератури та позакласних заходів. Наразі видано 50 примірників підручника, які будуть мати місце на полицях вінницьких шкільних бібліотек.

Посібник відзначається актуальністю і самобутністю. Теоретичний матеріал автор подає з практичним його застосуванням, ділиться досвідом використання арсеналу різноманітних форм, прийомів, методів, видів робіт у навчально-виховному процесі.

Книга може викликати інтерес в учителів-словесників, керівників філологічних студій, викладачів та студентів педагогічних училищ.

Авторка підручника Фаїна Приймачик – відмінник освіти, член Національної спілки журналістів України, члена ВОО «Просвіта» імені Т.Шевченка, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня. Пенсіонерка має близько 60 років педагогічного стажу.

Ця книжка у Фаїни Приймачик вже четверта, до цього вона вже видала книги «Нова родина», «Зарубка на серці» та «З криниці часу».

- Оскільки моя доля була пов’язана з літературою, я постаралась вивчити і донести до дітей твори письменників, які проживають на Вінниччині та розробила систему занять. В книжці розроблено теми для 12 уроків, кожний апробований і затверджений в Академії неперервної освіти.

Також жінка висловила слова подяки депутату обласної Ради, голові постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадію Мазуру, який надав фінансову підтримку і взяв активну участь у виданні книги.

– Я дякую за надану спонсорську допомогу Геннадію Федоровичу та його небайдужість до книговидання, адже без його підтримки книжка не була би надрукована, - зазначила Фаїна Приймачик.

Також слова подяки за підтримку літературознавства та книговидання у Вінницькій області голові постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадію Мазуру висловив голова правління Вінницького обласної організації спілки журналістів, заслужений журналіст України Василь Паламарчук.

 

Повернутись Створено: 29 листопада 2016 року, 18:31 Переглядів: 1062

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація