Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

50 примірників підручника із творами вінничан видали за підтримки депутата обласної Ради Роздрукувати

Нещодавно світ побачив посібник Фаїни Приймачик «Літературне краєзнавство як знаряддя патріотичного виховання» – матеріали для уроків української літератури та позакласних заходів. Наразі видано 50 примірників підручника, які будуть мати місце на полицях вінницьких шкільних бібліотек.

Посібник відзначається актуальністю і самобутністю. Теоретичний матеріал автор подає з практичним його застосуванням, ділиться досвідом використання арсеналу різноманітних форм, прийомів, методів, видів робіт у навчально-виховному процесі.

Книга може викликати інтерес в учителів-словесників, керівників філологічних студій, викладачів та студентів педагогічних училищ.

Авторка підручника Фаїна Приймачик – відмінник освіти, член Національної спілки журналістів України, члена ВОО «Просвіта» імені Т.Шевченка, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня. Пенсіонерка має близько 60 років педагогічного стажу.

Ця книжка у Фаїни Приймачик вже четверта, до цього вона вже видала книги «Нова родина», «Зарубка на серці» та «З криниці часу».

- Оскільки моя доля була пов’язана з літературою, я постаралась вивчити і донести до дітей твори письменників, які проживають на Вінниччині та розробила систему занять. В книжці розроблено теми для 12 уроків, кожний апробований і затверджений в Академії неперервної освіти.

Також жінка висловила слова подяки депутату обласної Ради, голові постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадію Мазуру, який надав фінансову підтримку і взяв активну участь у виданні книги.

– Я дякую за надану спонсорську допомогу Геннадію Федоровичу та його небайдужість до книговидання, адже без його підтримки книжка не була би надрукована, - зазначила Фаїна Приймачик.

Також слова подяки за підтримку літературознавства та книговидання у Вінницькій області голові постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадію Мазуру висловив голова правління Вінницького обласної організації спілки журналістів, заслужений журналіст України Василь Паламарчук.

 

Повернутись Створено: 29 листопада 2016 року, 18:31 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація