Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

50 жителів Вінницького району звернулося до депутата обласної Ради під час виїзного прийому громадян Роздрукувати

Депутат обласної Ради Сергій Кривешко провів виїзний особистий прийом громадян у селах Комаров, Іванівці та Сокиринці Вінницького району. Він Ради зазначив, що постійних приймалень там немає, але у селах є людин, які потребують допомоги або кваліфікованої консультації.

– Я є відкритим для людей й особисто спілкуюсь із ними, намагаючись допомогти вирішити наболілі проблеми, – наголошує Сергій Сергійович. – Загалом того дня до мене звернулись понад 50 людей. Під час прийомів найбільше звернень надійшло із проханням допомогти у лікуванні, особливо, дітей, онко- та важкохворих. Всі звернення громадян опрацьовано й вже найближчим часом будуть виділені кошти.

Завдяки організованому та відповідальному ставленні керівників Комарівської та Іванівської територіальної громад до проведення прийому громадян, вдалося швидко та оперативно прийняти 11 громадян у Комарові, й 10 в Іванівцях.

– У Сокиринцях до мене надійшло понад 20 звернень, – розповів Сергій Сергійович. – Підсумовуючи, можу сказати, що проблеми у мешканців мого виборчого округу однотипні. Найчастіше люди звертаються за допомогою на лікування, адже із сьогоднішніми цінами на медичні препарати лікуватись не під силу простим людям, а держава, на жаль, не забезпечує препаратами належним чином. Нарікають селяни й на високі та неконтрольовані ціни в аптеках, на завищені комунальні тарифи. Часто звертаються й із проханнями допомогти у вирішенні земельних питань. Вважаю, що такі зустрічі із земляками актуальні та потрібні. Адже, лише особисто спілкуючись із людьми, можна дізнатись, що їх найбільше хвилює, допомогти та вирішити низку питань. Думаю, що кожний народний обранець має не ховатись у високих кабінетах, не посміхатись із величезних банерів, а допомагати людям на місцях. І допомагати не лише перед виборами, а щодень.

Сергій Кривешко зазначив, що в кінці місяця відбудуться й особисті прийоми у постійно діючих громадських приймальнях у селах Вінницькі Хутори та Писарівка.

– У зв’язку із проведенням чергової сесії Вінницької обласної Ради, яка відбудеться 28 вересня, прийом громадян буде перенесено з четверга на п’ятницю 29 вересня, – наголосив депутат обласної Ради Сергій Кривешко.

Повернутись Створено: 19 вересня 2017 року, 11:26 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація