Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

50 жителів Вінницького району звернулося до депутата обласної Ради під час виїзного прийому громадян Роздрукувати

Депутат обласної Ради Сергій Кривешко провів виїзний особистий прийом громадян у селах Комаров, Іванівці та Сокиринці Вінницького району. Він Ради зазначив, що постійних приймалень там немає, але у селах є людин, які потребують допомоги або кваліфікованої консультації.

– Я є відкритим для людей й особисто спілкуюсь із ними, намагаючись допомогти вирішити наболілі проблеми, – наголошує Сергій Сергійович. – Загалом того дня до мене звернулись понад 50 людей. Під час прийомів найбільше звернень надійшло із проханням допомогти у лікуванні, особливо, дітей, онко- та важкохворих. Всі звернення громадян опрацьовано й вже найближчим часом будуть виділені кошти.

Завдяки організованому та відповідальному ставленні керівників Комарівської та Іванівської територіальної громад до проведення прийому громадян, вдалося швидко та оперативно прийняти 11 громадян у Комарові, й 10 в Іванівцях.

– У Сокиринцях до мене надійшло понад 20 звернень, – розповів Сергій Сергійович. – Підсумовуючи, можу сказати, що проблеми у мешканців мого виборчого округу однотипні. Найчастіше люди звертаються за допомогою на лікування, адже із сьогоднішніми цінами на медичні препарати лікуватись не під силу простим людям, а держава, на жаль, не забезпечує препаратами належним чином. Нарікають селяни й на високі та неконтрольовані ціни в аптеках, на завищені комунальні тарифи. Часто звертаються й із проханнями допомогти у вирішенні земельних питань. Вважаю, що такі зустрічі із земляками актуальні та потрібні. Адже, лише особисто спілкуючись із людьми, можна дізнатись, що їх найбільше хвилює, допомогти та вирішити низку питань. Думаю, що кожний народний обранець має не ховатись у високих кабінетах, не посміхатись із величезних банерів, а допомагати людям на місцях. І допомагати не лише перед виборами, а щодень.

Сергій Кривешко зазначив, що в кінці місяця відбудуться й особисті прийоми у постійно діючих громадських приймальнях у селах Вінницькі Хутори та Писарівка.

– У зв’язку із проведенням чергової сесії Вінницької обласної Ради, яка відбудеться 28 вересня, прийом громадян буде перенесено з четверга на п’ятницю 29 вересня, – наголосив депутат обласної Ради Сергій Кривешко.

Повернутись Створено: 19 вересня 2017 року, 11:26 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація