Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

50-річчя відзначила військова частина 3008 Роздрукувати

Сьогодні, 12 травня, у вінницькому Будинку офіцерів відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 50-ї річниці з дня заснування військової частини 3008 Національної гвардії України.

З ювілейною датою військових привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови  Сергій Тимощук, ветерани військової частини, волонтери.

Присутні переглянули відеоролик про військову частину, в якому показали будні військовослужбовців частини.

- Той ратний шлях, який пройшли всі, хто служив у нашій славні військовій частині 3008, внесли свій вклад в історію її становлення, в історію сьогодення, але особлива стрічка – 2014 рік, коли ваші побратими, ціною свого життя, зупиняли ворога на сході країни, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – За це, від нас, цивільних, низький уклін. Ваші героїчні подвиги в історії України вже вписані золотими літерами. Ми горді тим, що така військова частина базується саме у нас.

Анатолій Дмитрович побажав військовим після кожного бойового завдання повертатися без втрат в місце дислокації, додому, в сім’ї.

– Ми дякуємо за те, що ви вірні присязі, за те, що несете вірно і з честю високе звання військовослужбовця, – сказав Анатолій Олійник.

З вітальними словами перед присутніми також виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, ветерани військової частини,  а також вітання та подарунки військова частина отримала від представників силових структур області.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили Почесні грамотами обласної Ради та ОДА окремим військовослужбовцям частини.

Командир частини Сергій Мамченко в свою чергу вручив дипломи голові обласної Ради Анатолію Олійнику та голові облдержадміністрації Валерію Коровію за патріотизм, самовідданість, вагомий особистий вклад в організацію матеріально-технічної допомоги особовому складу частини.

Повернутись Створено: 12 травня 2017 року, 18:25 Переглядів: 2093

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація