21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

50-річчя відзначила військова частина 3008 Роздрукувати

Сьогодні, 12 травня, у вінницькому Будинку офіцерів відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 50-ї річниці з дня заснування військової частини 3008 Національної гвардії України.

З ювілейною датою військових привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови  Сергій Тимощук, ветерани військової частини, волонтери.

Присутні переглянули відеоролик про військову частину, в якому показали будні військовослужбовців частини.

- Той ратний шлях, який пройшли всі, хто служив у нашій славні військовій частині 3008, внесли свій вклад в історію її становлення, в історію сьогодення, але особлива стрічка – 2014 рік, коли ваші побратими, ціною свого життя, зупиняли ворога на сході країни, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – За це, від нас, цивільних, низький уклін. Ваші героїчні подвиги в історії України вже вписані золотими літерами. Ми горді тим, що така військова частина базується саме у нас.

Анатолій Дмитрович побажав військовим після кожного бойового завдання повертатися без втрат в місце дислокації, додому, в сім’ї.

– Ми дякуємо за те, що ви вірні присязі, за те, що несете вірно і з честю високе звання військовослужбовця, – сказав Анатолій Олійник.

З вітальними словами перед присутніми також виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, ветерани військової частини,  а також вітання та подарунки військова частина отримала від представників силових структур області.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили Почесні грамотами обласної Ради та ОДА окремим військовослужбовцям частини.

Командир частини Сергій Мамченко в свою чергу вручив дипломи голові обласної Ради Анатолію Олійнику та голові облдержадміністрації Валерію Коровію за патріотизм, самовідданість, вагомий особистий вклад в організацію матеріально-технічної допомоги особовому складу частини.

Повернутись Створено: 12 травня 2017 року, 18:25 Переглядів: 1723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація