Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

50-річчя відзначила військова частина 3008 Роздрукувати

Сьогодні, 12 травня, у вінницькому Будинку офіцерів відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 50-ї річниці з дня заснування військової частини 3008 Національної гвардії України.

З ювілейною датою військових привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови  Сергій Тимощук, ветерани військової частини, волонтери.

Присутні переглянули відеоролик про військову частину, в якому показали будні військовослужбовців частини.

- Той ратний шлях, який пройшли всі, хто служив у нашій славні військовій частині 3008, внесли свій вклад в історію її становлення, в історію сьогодення, але особлива стрічка – 2014 рік, коли ваші побратими, ціною свого життя, зупиняли ворога на сході країни, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – За це, від нас, цивільних, низький уклін. Ваші героїчні подвиги в історії України вже вписані золотими літерами. Ми горді тим, що така військова частина базується саме у нас.

Анатолій Дмитрович побажав військовим після кожного бойового завдання повертатися без втрат в місце дислокації, додому, в сім’ї.

– Ми дякуємо за те, що ви вірні присязі, за те, що несете вірно і з честю високе звання військовослужбовця, – сказав Анатолій Олійник.

З вітальними словами перед присутніми також виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, ветерани військової частини,  а також вітання та подарунки військова частина отримала від представників силових структур області.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили Почесні грамотами обласної Ради та ОДА окремим військовослужбовцям частини.

Командир частини Сергій Мамченко в свою чергу вручив дипломи голові обласної Ради Анатолію Олійнику та голові облдержадміністрації Валерію Коровію за патріотизм, самовідданість, вагомий особистий вклад в організацію матеріально-технічної допомоги особовому складу частини.

Повернутись Створено: 12 травня 2017 року, 18:25 Переглядів: 1849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація