Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

52-м томом серії «Моя Вінниччина» видано книгу «Розкошівський скарб» Роздрукувати

1 липня творча група комунальної установи «Видавничий Дім «Моя Вінниччина» взяла участь у презентації книги «Розкошівський скарб». У приміщенні місцевої школи села Розкошівка Теплицького району відбулося представлення щойно надрукованого 52-го тому серії «Моя Вінниччина».

Автор книги – житель села, ветеран охорони здоров’я Володимир Юхимчук, а письменницький запис книги-історії здійснив редактор Видавничого Дому Михайло Каменюк.

У заході також взяли участь депутатка обласної Ради Жанна Дмитренко, письменники Михайло Каменюк, Олена Герасименко, Петро Гордійчук, голова Вінницької організації Національної спілки краєзнавців України Сергій Гальчак, фотохудожник Олександр Гордієвич, член Спілки слов’янських письменників України, краєзнавець і публіцист Анатолій Сумішевський та редактор Теплицької районної газети Ірина Лупещенко, педагоги села, представники сільської та районної влади.

Гості оглянули музей Розкошівки, що його кілька років тому було відкрито завдяки пошуковій роботі Володимира Юхимчука та його дружини Валентини. Досі музей знаходився в малопристосованому для цього приміщенні. Тепер він стане у школі своєрідним «класом пам’яті».

Книгу «Розкошівський скарб» представили громаді села, а згодом відбудеться її презентація для Теплицької об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі Володимир Юхимчук розповів про цікаві сторінки біографії рідного села, які увійшли до книги. Нині вона стане черговим раритетом Розкошівського сільського музею.

Нагадаємо, серія книг «Моя Вінниччина» видається коштом обласного бюджету за підтримки місцевих райдержадміністрацій і рад.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 2 липня 2020 року, 13:45 Переглядів: 328

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація