Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

54 депутати підтримали звіт комісії з питань  будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

Під час роботи сесії депутати заслухали звіт голови постійної комісії з питань  будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрія Мельника.

Комісія нараховує  у своєму складі 7 депутатів: Андрій Мельник (Радикальна партія Олега Ляшка), Микола Яськов (Аграрна партія України), Михайло Вдовцов (БПП „Солідарність”), Володимир Зарічанський (ВО „Свобода”), Євгеній Звєрков (БПП „Солідарність”), Павло Каленич (БПП „Солідарність”), (БПП „Солідарність”), Михайло Повшедний (ВО „Батьківщина”).

На контролі постійної комісії перебуває 6 обласних програм: Регіональна комплексна програма інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім», Регіональна програма розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023, Регіональна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022, Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області на 2016-2020 роки,  Комплексна програма створення та розвитку геоінформаційної системи управління  та містобудівного кадастру Вінницької області на 2016-2020 роки, Обласна програма будівництва, облаштування  та утримання місцевих  пунктів пропуску через українсько-молдовський державний кордон на 2017-2021 роки.

З початку каденції та формування постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку на 1 квітня 2019 року було проведено 23 засідання, на яких розглянуто  94  питання. За рекомендацією комісії на розгляд сесій обласної Ради направлено 55 проектів рішень, більшість з яких були ухвалені на пленарних засіданнях обласної Ради 7 скликання. Також постійною комісією обласної Ради було розглянуто 19 звернень та 20 різнопланових питань.

З метою більш досконалого вивчення щодо об’єктів, які потребують енергозберігаючих заходів постійною комісія заслухала низку звітів від профільних департаментів облдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів.

На засідання постійної комісії обласної Ради запрошувалися керівники та представники галузевих департаментів, управлінь облдержадміністрації, зацікавлених сторін, що давало можливість  всебічно та прозоро обговорювати питання та приймати виважені рішення. Активно залучалися до дискусії громадськість та засоби масової інформації для більш широкого висвітлення конкретної суспільної теми.

Робота постійної комісії обласної Ради висвітлювалася у місцевих засобах масової інформації, що забезпечувало залучення громадськості до обговорення важливих питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Депутати – члени постійної комісії беруть активну участь у прямих ефірах на телебаченні та радіомовленні, залучаються до роботи в робочих групах відповідно до розпоряджень голови обласної Ради та його заступників,  беруть участь у виїзних апаратних нарадах та нарадах, присвячених  актуальним проблемам розвитку області, активно працюють у закріплених районах. Також беруть участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  при голові обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 26 червня 2019 року, 13:42 Переглядів: 154

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація