21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

54 депутати підтримали звіт комісії з питань  будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

Під час роботи сесії депутати заслухали звіт голови постійної комісії з питань  будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрія Мельника.

Комісія нараховує  у своєму складі 7 депутатів: Андрій Мельник (Радикальна партія Олега Ляшка), Микола Яськов (Аграрна партія України), Михайло Вдовцов (БПП „Солідарність”), Володимир Зарічанський (ВО „Свобода”), Євгеній Звєрков (БПП „Солідарність”), Павло Каленич (БПП „Солідарність”), (БПП „Солідарність”), Михайло Повшедний (ВО „Батьківщина”).

На контролі постійної комісії перебуває 6 обласних програм: Регіональна комплексна програма інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім», Регіональна програма розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023, Регіональна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022, Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області на 2016-2020 роки,  Комплексна програма створення та розвитку геоінформаційної системи управління  та містобудівного кадастру Вінницької області на 2016-2020 роки, Обласна програма будівництва, облаштування  та утримання місцевих  пунктів пропуску через українсько-молдовський державний кордон на 2017-2021 роки.

З початку каденції та формування постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку на 1 квітня 2019 року було проведено 23 засідання, на яких розглянуто  94  питання. За рекомендацією комісії на розгляд сесій обласної Ради направлено 55 проектів рішень, більшість з яких були ухвалені на пленарних засіданнях обласної Ради 7 скликання. Також постійною комісією обласної Ради було розглянуто 19 звернень та 20 різнопланових питань.

З метою більш досконалого вивчення щодо об’єктів, які потребують енергозберігаючих заходів постійною комісія заслухала низку звітів від профільних департаментів облдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів.

На засідання постійної комісії обласної Ради запрошувалися керівники та представники галузевих департаментів, управлінь облдержадміністрації, зацікавлених сторін, що давало можливість  всебічно та прозоро обговорювати питання та приймати виважені рішення. Активно залучалися до дискусії громадськість та засоби масової інформації для більш широкого висвітлення конкретної суспільної теми.

Робота постійної комісії обласної Ради висвітлювалася у місцевих засобах масової інформації, що забезпечувало залучення громадськості до обговорення важливих питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Депутати – члени постійної комісії беруть активну участь у прямих ефірах на телебаченні та радіомовленні, залучаються до роботи в робочих групах відповідно до розпоряджень голови обласної Ради та його заступників,  беруть участь у виїзних апаратних нарадах та нарадах, присвячених  актуальним проблемам розвитку області, активно працюють у закріплених районах. Також беруть участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  при голові обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 26 червня 2019 року, 13:42 Переглядів: 226

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація