Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

54 депутати підтримали звіт комісії з питань  будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

Під час роботи сесії депутати заслухали звіт голови постійної комісії з питань  будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрія Мельника.

Комісія нараховує  у своєму складі 7 депутатів: Андрій Мельник (Радикальна партія Олега Ляшка), Микола Яськов (Аграрна партія України), Михайло Вдовцов (БПП „Солідарність”), Володимир Зарічанський (ВО „Свобода”), Євгеній Звєрков (БПП „Солідарність”), Павло Каленич (БПП „Солідарність”), (БПП „Солідарність”), Михайло Повшедний (ВО „Батьківщина”).

На контролі постійної комісії перебуває 6 обласних програм: Регіональна комплексна програма інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім», Регіональна програма розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023, Регіональна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022, Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області на 2016-2020 роки,  Комплексна програма створення та розвитку геоінформаційної системи управління  та містобудівного кадастру Вінницької області на 2016-2020 роки, Обласна програма будівництва, облаштування  та утримання місцевих  пунктів пропуску через українсько-молдовський державний кордон на 2017-2021 роки.

З початку каденції та формування постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку на 1 квітня 2019 року було проведено 23 засідання, на яких розглянуто  94  питання. За рекомендацією комісії на розгляд сесій обласної Ради направлено 55 проектів рішень, більшість з яких були ухвалені на пленарних засіданнях обласної Ради 7 скликання. Також постійною комісією обласної Ради було розглянуто 19 звернень та 20 різнопланових питань.

З метою більш досконалого вивчення щодо об’єктів, які потребують енергозберігаючих заходів постійною комісія заслухала низку звітів від профільних департаментів облдержадміністрації щодо використання бюджетних коштів.

На засідання постійної комісії обласної Ради запрошувалися керівники та представники галузевих департаментів, управлінь облдержадміністрації, зацікавлених сторін, що давало можливість  всебічно та прозоро обговорювати питання та приймати виважені рішення. Активно залучалися до дискусії громадськість та засоби масової інформації для більш широкого висвітлення конкретної суспільної теми.

Робота постійної комісії обласної Ради висвітлювалася у місцевих засобах масової інформації, що забезпечувало залучення громадськості до обговорення важливих питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Депутати – члени постійної комісії беруть активну участь у прямих ефірах на телебаченні та радіомовленні, залучаються до роботи в робочих групах відповідно до розпоряджень голови обласної Ради та його заступників,  беруть участь у виїзних апаратних нарадах та нарадах, присвячених  актуальним проблемам розвитку області, активно працюють у закріплених районах. Також беруть участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  при голові обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 26 червня 2019 року, 13:42 Переглядів: 539

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація