21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

56 грантів отримали вінницькі навчальні заклади Роздрукувати

29 вересня, з нагоди Дня працівника освіти, в приміщенні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного  театру ім. М.К. Садовського відбулись урочистості під назвою: «Сіячам доброго, мудрого, вічного».

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та заступник голови – директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк виступили перед учасниками зібрання з вітальним словом.

– Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної Ради вітаю вас з професійним святом. Висловлюю велику вдячність за вашу нелегку, але дуже почесну працю, за ваше ставлення до своєї роботи та творчу віддачу. Нехай здійснюються ваші мрії, збільшуються зарплати і тарифні розряди. Бажаю вам  міцного здоров’я, невичерпних сил, натхнення й радості, відчуття повноти і неповторності життя, мирного неба над головою, – привітав Михайло Володимирович працівників освіти області.

 На виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №47 «Про обласну програму розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016 – 2020 роки» були виділені кошти на присудження грантів обласної Ради та облдержадміністрації за чотирма номінаціями. Для участі в конкурсі було подано 56 проектів та визначено переможців. Керівники області нагородили кращих педагогічних працівників  навчальних закладів.

В номінації з інформаційної технології та підготовки комп’ютерних систем і мереж переміг Вінницький національний технічний університет та отримав сертифікат на 45 тисяч гривень; в номінації «Інтерактивний простір» – Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ виборов 35 тисяч гривень, в номінації «Відкрите смарт-середовище» – Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського – 35 тисяч гривень, в номінації «Модернізація предметів методично-навчального циклу» – комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» отримав 30 тисяч гривень. Окрім того, були нагороджені  кращі коледжі, школи-ліцеї, шкільні та дошкільні навчальні заклади районів області. 30 учасників урочистого зібрання нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

З вітальним словом виступили вчитель історії та правознавства Мартинівської школи І-ІІІ ступенів Жмеринського району Наталія Габрик та завідувач дошкільним навчальним закладом №19 Вінницької міської ради Ванда Харматова.

Заступник голови – директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та голова обласного комітету профспілок працівників освіти і науки Сергій Пугачов нагородили грамотами переможців в номінаціях «Обласна педагогічна премія» та «Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в навчальних закладах МОН України».

Повернутись Створено: 29 вересня 2017 року, 12:17 Переглядів: 1307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація