Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

56 грантів отримали вінницькі навчальні заклади Роздрукувати

29 вересня, з нагоди Дня працівника освіти, в приміщенні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного  театру ім. М.К. Садовського відбулись урочистості під назвою: «Сіячам доброго, мудрого, вічного».

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та заступник голови – директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк виступили перед учасниками зібрання з вітальним словом.

– Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної Ради вітаю вас з професійним святом. Висловлюю велику вдячність за вашу нелегку, але дуже почесну працю, за ваше ставлення до своєї роботи та творчу віддачу. Нехай здійснюються ваші мрії, збільшуються зарплати і тарифні розряди. Бажаю вам  міцного здоров’я, невичерпних сил, натхнення й радості, відчуття повноти і неповторності життя, мирного неба над головою, – привітав Михайло Володимирович працівників освіти області.

 На виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №47 «Про обласну програму розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016 – 2020 роки» були виділені кошти на присудження грантів обласної Ради та облдержадміністрації за чотирма номінаціями. Для участі в конкурсі було подано 56 проектів та визначено переможців. Керівники області нагородили кращих педагогічних працівників  навчальних закладів.

В номінації з інформаційної технології та підготовки комп’ютерних систем і мереж переміг Вінницький національний технічний університет та отримав сертифікат на 45 тисяч гривень; в номінації «Інтерактивний простір» – Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ виборов 35 тисяч гривень, в номінації «Відкрите смарт-середовище» – Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського – 35 тисяч гривень, в номінації «Модернізація предметів методично-навчального циклу» – комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» отримав 30 тисяч гривень. Окрім того, були нагороджені  кращі коледжі, школи-ліцеї, шкільні та дошкільні навчальні заклади районів області. 30 учасників урочистого зібрання нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

З вітальним словом виступили вчитель історії та правознавства Мартинівської школи І-ІІІ ступенів Жмеринського району Наталія Габрик та завідувач дошкільним навчальним закладом №19 Вінницької міської ради Ванда Харматова.

Заступник голови – директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та голова обласного комітету профспілок працівників освіти і науки Сергій Пугачов нагородили грамотами переможців в номінаціях «Обласна педагогічна премія» та «Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в навчальних закладах МОН України».

Повернутись Створено: 29 вересня 2017 року, 12:17 Переглядів: 1632

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація