Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

56 працівників торгівельної галузі отримали Почесні грамоти Роздрукувати

З нагоди відзначення Дня працівників торгівлі відбулися урочисті заходи. Із професійним святом працівників галузі торгівлі привітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, начальник управління торгівлі, послуг та розвитку споживчих ринків Вєга Кулявець.

- Вітаю вас з професійним святом від себе особисто, від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу обласної Ради, - з вітальним словом до присутніх звернулася Людмила Щербаківська. – В такий економічно важкий та нестабільний час вам вдається тримати свою справу на високу рівні.  Це є показником вашого професіоналізму, відповідальності та вміння працювати. Завдяки вашій щоденній праці, в області створюються додаткові робочі місця. І за це вам велике дякую. Вдячна і за те, що ви робите вагомий внесок у надання волонтерської допомоги бійцям, які захищають честь Батьківщини на сході держави. Щиру вірю в те, що разом нам вдасться перемогти і хлопці повернуться на терени Вінниччини. Бажаю вам здоров’я, життєвої наснаги, миру та благополуччя вашим сім’ям, посмішок покупців, економічної стабільності та процвітання.

Зі святом привітав і перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, який зауважив, що торгівля Вінницької області має позитивні показники приросту: за минулий рік товарообіг у Вінницькій області склав 3,5 млрд.грн.

Після вітальних слів кращим 56-ти фахівцям торгівельної справи регіону вручили почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, а також грамоти обласних профспілок.

На адресу представників торгівлі лунали теплі слова побажань та музичні вітання.

Повернутись Створено: 29 липня 2016 року, 14:03 Переглядів: 1562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація