Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

57 депутатів схвалили звіт постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Роздрукувати

Під час сесії про роботу постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження прозвітував її голова Андрій Ковальов.

За його інформацією, проведено 21 засідання, на яких розглянуто 167 питань. Направлено 78 проектів рішень на розгляд сесій обласної Ради. Розглянуто 46 звернень.

За ініціативи голови постійної комісії обласної Ради розроблено низку важливих проектів рішень обласної Ради. 11 проектів рішень направлено до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

На засіданнях постійної комісії обласної Ради заслухано низку звітів від представників територіальних громад області, які подавали заявки на відповідні заходи до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів.

На контролі постійної комісії перебуває 4 обласних програми: «Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки»; «Програма енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки»; «Обласна програма «Питна вода» на 2008-2020 роки» (редакція №463 від 16 січня 2008 року)»; «Комплексна регіональна програма пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки».

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2018 року, 12:14 Переглядів: 487

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація