Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

59 окрема мотопіхотна бригада повернулась із зони проведення Операції об’єднаних сил Роздрукувати

26 травня у місті Гайсині урочисто зустріли бійців 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Вони повернулися із зони проведення Операції об’єднаних сил, де виконували бойове завдання.

Військових зустрічали командувач військ Оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, митрополит Вінницько-Барської Єпархії Православної церкви Симеон, представники місцевого керівництва району та міста. 

Розпочалися урочистості з покладання вінків і квітів на Алеї загиблих воїнів, які захищали територіальну цілісність України. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам‘ять про них.

– Сьогодні ми відзначаємо черговий, четвертий, вихід 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка з району проведення операції ООС після успішного виконання бойових завдань. Впродовж восьми місяців бригада, разом з батальйонною тактичною групою від четвертої окремої бригади оперативного призначення Національної гвардії України, успішно відбивали всі спроби терористичних формувань та російських військових прорвати нашу лінію оборони. Цього разу нам вдалося зберегти життя нашого особового складу та повернутися без бойових втрат, – такими словами розпочав урочистості  командир військової частини А1619 Геннадій Шаповалов.

Перед особовим складом мотопіхотної бригади з привітаннями та врученням почесних нагород, грамот та цінних подарунків виступив командувач військ Оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк.

Яскравими сторінками в історію вписані мужність та відвага воїнів, що проявили свій незламний бойовий дух та жагу до перемоги під час виконання бойових завдань на Маріупольському, Луганському, Донецькому та Дебальцевському напрямках. Свідченням цього є Указ Президента про присвоєння бригаді почесного найменування імені Якова Гандзюка.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк також приєднався до вітань з нагоди повернення з бойового завдання бійців та керівництво бригади.

– Від імені голови та депутатського корпусу обласної Ради вітаю вас з успішним завершенням бойового завдання та поверненням до місця постійної дислокації в місто Гайсин. Щирі слова вдячності вам за безцінний подвиг, за те, що ви зі зброєю в руках захищаєте нас та нашу державу. Хочу запевнити, що депутатський корпус обласної Ради завжди підтримував і буде підтримувати вас та вашу військову частину, – під час виступу зазначив Михайло Володимирович.

Бригада, як військова частина створена відповідно до вимог спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 08.12.2014 року, якою здійснено формування управління 59 окремої мотопіхотної бригади (військова частина польова пошта В4050). Пунктом постійної дислокації визначено місто Гайсин, Вінницької області.

У період з 1 вересня 2019 по 6 травня 2020 років особовий склад 59 ОМПБР виконував бойові завдання у районі н.п. Бахмут, Світлодарськ, смт Луганське, смт. Новолуганське у складі операції Об`єднаних сил.

В ході виконання бойових задач за період з грудня 2014 року по теперішній час бойові втрати особового складу бригади склали 48 чоловік.

За мужність та героїзм, проявлені у боях під час виконання бойових завдань в зоні АТО та ООС державними нагородами нагороджено 32 військовослужбовця бригади. Нагородами від Міністра Оборони, Начальника Генерального Штабу, Командувача Сухопутними військами, Командувача «ОК Південь» нагороджено 800 військовослужбовців бригади.

Повернутись Створено: 27 травня 2020 року, 09:39 Переглядів: 404

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація