19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

59 окрему мотопіхотну бригаду урочисто привітали із поверненням на постійне місце дислокації Роздрукувати

З нагоди повернення 59 окремої мотопіхотної бригади із зони проведення Операції об’єднаних сил (АТО) та успішного виконання бойового завдання в місті Гайсині було організовано урочисті заходи. Під час яких військовим вручили  подяки, нагрудні знаки й Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також відзнаки районного рівня і грошову винагороду.

З цією подією військовослужбовців привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, а також  командир 59 ОМПб, полковник Володимир Шведюк.

Найбільшим досягненням військові вважають те, що бригада повернулася додому із Маріупольського напрямку без бойових втрат. Земляків, які раніше не повернулися з передової, вшанували хвилиною мовчання.

- Користуючись нагодою, хотів би подякувати гайсинчанам за їхню активність та наполегливість у 2014 році, коли ми почали відновлювати нашу військову частину, - сказав під час виступу Анатолій Дмитрович. - Сьогодні ж, військова частина А 1619, є гордістю Вінницької області, є центром нашої територіальної оборони.  Також, з нагоди повернення військових із зони проведення Операції об’єднаних сил хочу подякувати вам за те, що надійно стоїте на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави. Тож, нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишок. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу. І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого.

Всього за період виконання бойових завдань особовий склад  59 ОМПБр втратив 48 військовослужбовців.

За мужність та героїзм, проявлені у боях під час виконання в зоні ООС/АТО державними нагородам нагородили 32 військовослужбовця бригади. Нагородами від Міністерства оборони України, начальника Генерального штабу, командувача Сухопутними військами, командувача оперативного командування “Південь” нагороджено 1500 військовослужбовців бригади.

Всі завдання, які були поставленні вищим командуванням - особовим складом бригади були виконані. Зараз особовий склад 59 ОМПБр прибув до постійного пункту дислокації з метою відновлення боєздатності, ремонту техніки та озброєння.      

Повернутись Створено: 8 лютого 2019 року, 23:07
Оновлено: 8 лютого 2019 року, 23:14
Переглядів: 208

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація