Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

59 окрему мотопіхотну бригаду урочисто привітали із поверненням на постійне місце дислокації Роздрукувати

З нагоди повернення 59 окремої мотопіхотної бригади із зони проведення Операції об’єднаних сил (АТО) та успішного виконання бойового завдання в місті Гайсині було організовано урочисті заходи. Під час яких військовим вручили  подяки, нагрудні знаки й Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також відзнаки районного рівня і грошову винагороду.

З цією подією військовослужбовців привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, а також  командир 59 ОМПб, полковник Володимир Шведюк.

Найбільшим досягненням військові вважають те, що бригада повернулася додому із Маріупольського напрямку без бойових втрат. Земляків, які раніше не повернулися з передової, вшанували хвилиною мовчання.

- Користуючись нагодою, хотів би подякувати гайсинчанам за їхню активність та наполегливість у 2014 році, коли ми почали відновлювати нашу військову частину, - сказав під час виступу Анатолій Дмитрович. - Сьогодні ж, військова частина А 1619, є гордістю Вінницької області, є центром нашої територіальної оборони.  Також, з нагоди повернення військових із зони проведення Операції об’єднаних сил хочу подякувати вам за те, що надійно стоїте на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави. Тож, нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишок. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу. І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого.

Всього за період виконання бойових завдань особовий склад  59 ОМПБр втратив 48 військовослужбовців.

За мужність та героїзм, проявлені у боях під час виконання в зоні ООС/АТО державними нагородам нагородили 32 військовослужбовця бригади. Нагородами від Міністерства оборони України, начальника Генерального штабу, командувача Сухопутними військами, командувача оперативного командування “Південь” нагороджено 1500 військовослужбовців бригади.

Всі завдання, які були поставленні вищим командуванням - особовим складом бригади були виконані. Зараз особовий склад 59 ОМПБр прибув до постійного пункту дислокації з метою відновлення боєздатності, ремонту техніки та озброєння.      

Повернутись Створено: 8 лютого 2019 року, 23:07
Оновлено: 8 лютого 2019 року, 23:14
Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація