13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

59 окрему мотопіхотну бригаду урочисто привітали із поверненням на постійне місце дислокації Роздрукувати

З нагоди повернення 59 окремої мотопіхотної бригади із зони проведення Операції об’єднаних сил (АТО) та успішного виконання бойового завдання в місті Гайсині було організовано урочисті заходи. Під час яких військовим вручили  подяки, нагрудні знаки й Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також відзнаки районного рівня і грошову винагороду.

З цією подією військовослужбовців привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, а також  командир 59 ОМПб, полковник Володимир Шведюк.

Найбільшим досягненням військові вважають те, що бригада повернулася додому із Маріупольського напрямку без бойових втрат. Земляків, які раніше не повернулися з передової, вшанували хвилиною мовчання.

- Користуючись нагодою, хотів би подякувати гайсинчанам за їхню активність та наполегливість у 2014 році, коли ми почали відновлювати нашу військову частину, - сказав під час виступу Анатолій Дмитрович. - Сьогодні ж, військова частина А 1619, є гордістю Вінницької області, є центром нашої територіальної оборони.  Також, з нагоди повернення військових із зони проведення Операції об’єднаних сил хочу подякувати вам за те, що надійно стоїте на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави. Тож, нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишок. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу. І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого.

Всього за період виконання бойових завдань особовий склад  59 ОМПБр втратив 48 військовослужбовців.

За мужність та героїзм, проявлені у боях під час виконання в зоні ООС/АТО державними нагородам нагородили 32 військовослужбовця бригади. Нагородами від Міністерства оборони України, начальника Генерального штабу, командувача Сухопутними військами, командувача оперативного командування “Південь” нагороджено 1500 військовослужбовців бригади.

Всі завдання, які були поставленні вищим командуванням - особовим складом бригади були виконані. Зараз особовий склад 59 ОМПБр прибув до постійного пункту дислокації з метою відновлення боєздатності, ремонту техніки та озброєння.      

Повернутись Створено: 8 лютого 2019 року, 23:07
Оновлено: 8 лютого 2019 року, 23:14
Переглядів: 494

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація