23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

59 окрему мотопіхотну бригаду урочисто привітали із поверненням на постійне місце дислокації Роздрукувати

З нагоди повернення 59 окремої мотопіхотної бригади із зони проведення Операції об’єднаних сил (АТО) та успішного виконання бойового завдання в місті Гайсині було організовано урочисті заходи. Під час яких військовим вручили  подяки, нагрудні знаки й Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також відзнаки районного рівня і грошову винагороду.

З цією подією військовослужбовців привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, а також  командир 59 ОМПб, полковник Володимир Шведюк.

Найбільшим досягненням військові вважають те, що бригада повернулася додому із Маріупольського напрямку без бойових втрат. Земляків, які раніше не повернулися з передової, вшанували хвилиною мовчання.

- Користуючись нагодою, хотів би подякувати гайсинчанам за їхню активність та наполегливість у 2014 році, коли ми почали відновлювати нашу військову частину, - сказав під час виступу Анатолій Дмитрович. - Сьогодні ж, військова частина А 1619, є гордістю Вінницької області, є центром нашої територіальної оборони.  Також, з нагоди повернення військових із зони проведення Операції об’єднаних сил хочу подякувати вам за те, що надійно стоїте на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави. Тож, нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишок. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу. І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого.

Всього за період виконання бойових завдань особовий склад  59 ОМПБр втратив 48 військовослужбовців.

За мужність та героїзм, проявлені у боях під час виконання в зоні ООС/АТО державними нагородам нагородили 32 військовослужбовця бригади. Нагородами від Міністерства оборони України, начальника Генерального штабу, командувача Сухопутними військами, командувача оперативного командування “Південь” нагороджено 1500 військовослужбовців бригади.

Всі завдання, які були поставленні вищим командуванням - особовим складом бригади були виконані. Зараз особовий склад 59 ОМПБр прибув до постійного пункту дислокації з метою відновлення боєздатності, ремонту техніки та озброєння.      

Повернутись Створено: 8 лютого 2019 року, 23:07
Оновлено: 8 лютого 2019 року, 23:14
Переглядів: 448

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація