13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

60 вінничан отримали Почесні грамоти до Дня Незалежності України Роздрукувати

Напередодні відзначення на Вінниччині 27-ї річниці Незалежності України сьогодні, 22 серпня, у Вінницькій міській раді привітали кращих працівників міста та області. Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради й грошовими преміями нагородили 60 вінничан.

Вітали присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.   

– Вітаю усіх з найбільшим святом будь-якої країни, Днем Незалежності, – звернувся до вінничан Анатолій Олійник. – Ми маємо свою історію шляху до незалежності, маємо свою державу, рідну мову та традиції. Ми вдячні хлопцям-героям, які нині відстоюють нашу незалежність на сході. Нам всім уже так хочеться миру! Насправді, кожен на своєму місці робить свій внесок у те, щоб українська держава була сильною, процвітаючою, зі світлим майбутнім.

Пригадав події чотирирічної давнини у своєму вітальному слові і Валерій Коровій.

– Ми сьогодні маємо потужну, модернову українську армію, але в 2014 році, завдячуючи, в перше чергу, хлопцям з добровольчих батальйонів, волонтерам, котрі на своїх плечах та своїми руками виносили українську свободу. Ми живемо в історичний час, у час великих викликів, змін, прагнень і великої надії. Кожен із вас, присутніх у цій залі, повинен усвідомлювати власну причетність до майбутнього нашої країни, – сказав Валерій Коровій.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов наголосив на важливості єдності нації не лише цими серпневими днями.

– День Прапора та День Незалежності України – це дні єдності нації, єдності територіальних громад, – сказав Сергій Моргунов. – Від єдності народу залежить те, якою в цілому буде держава. За останні чотири роки українська символіка набула сакрального значення. Саме з Прапором України сьогодні хлопці стоять на рубежах, захищаючи нашу незалежність і все роблять для того, аби ми продовжували працювати і розвивати нашу країну.

Урочисті заходи з нагоди відзначення 27 річниці Незалежності України у Вінниці пройдуть 24 серпня на Майдані Незалежності.

Повернутись Створено: 22 серпня 2018 року, 15:56
Оновлено: 22 серпня 2018 року, 15:58
Переглядів: 1338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація