23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

60 вінничан отримали Почесні грамоти до Дня Незалежності України Роздрукувати

Напередодні відзначення на Вінниччині 27-ї річниці Незалежності України сьогодні, 22 серпня, у Вінницькій міській раді привітали кращих працівників міста та області. Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради й грошовими преміями нагородили 60 вінничан.

Вітали присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.   

– Вітаю усіх з найбільшим святом будь-якої країни, Днем Незалежності, – звернувся до вінничан Анатолій Олійник. – Ми маємо свою історію шляху до незалежності, маємо свою державу, рідну мову та традиції. Ми вдячні хлопцям-героям, які нині відстоюють нашу незалежність на сході. Нам всім уже так хочеться миру! Насправді, кожен на своєму місці робить свій внесок у те, щоб українська держава була сильною, процвітаючою, зі світлим майбутнім.

Пригадав події чотирирічної давнини у своєму вітальному слові і Валерій Коровій.

– Ми сьогодні маємо потужну, модернову українську армію, але в 2014 році, завдячуючи, в перше чергу, хлопцям з добровольчих батальйонів, волонтерам, котрі на своїх плечах та своїми руками виносили українську свободу. Ми живемо в історичний час, у час великих викликів, змін, прагнень і великої надії. Кожен із вас, присутніх у цій залі, повинен усвідомлювати власну причетність до майбутнього нашої країни, – сказав Валерій Коровій.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов наголосив на важливості єдності нації не лише цими серпневими днями.

– День Прапора та День Незалежності України – це дні єдності нації, єдності територіальних громад, – сказав Сергій Моргунов. – Від єдності народу залежить те, якою в цілому буде держава. За останні чотири роки українська символіка набула сакрального значення. Саме з Прапором України сьогодні хлопці стоять на рубежах, захищаючи нашу незалежність і все роблять для того, аби ми продовжували працювати і розвивати нашу країну.

Урочисті заходи з нагоди відзначення 27 річниці Незалежності України у Вінниці пройдуть 24 серпня на Майдані Незалежності.

Повернутись Створено: 22 серпня 2018 року, 15:56
Оновлено: 22 серпня 2018 року, 15:58
Переглядів: 1286

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація