Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

606 першокурсників поповнили студентську сім’ю ОРІДУ Роздрукувати

3 вересня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітав студентів, їхніх батьків та викладачів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з початком нового навчального року.

У святковому зібранні також взяли участь керівництво інституту, науково-педагогічні працівники, співробітники і фундатори інституту, а також почесні гості.

Урочистості розпочались з виконання Державного Гімну України. Директор інституту, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Микола Іжа зачитав вітання, які прийшли на адресу інституту від Президента, Прем'єр-міністра, Голови Верховної Ради та президента Національної академії державного управління при Президентові України.

У своїй промові Микола Іжа зазначив, що цього року інститутська сім’я поповнилася 606 першокурсниками: 457 з них приєдналися до факультету публічного управління та адміністрування, 149 – до факультету менеджменту та бізнес-технологій. Також директор підкреслив, що інститут активно розвивається й швидко реагує на виклики сьогодення, адже цього навчального року абітурієнти могли вступити не лише до магістратури, а й до бакалаврату зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

– Ваш інститут є одним із головних державних навчальних закладів у підготовці керівних кадрів для органів державної влади і місцевого самоврядування, – наголосив Михайло Кременюк, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу. – Вітаю вас з початком нового навчального року і зичу мирного неба, успіхів та наснаги у здобутті нових знань. Бажаю отримати якісну освіту, поповнивши сім’ю фахових управлінців нашої держави.

Серед вступників цього року Анатолій Урбанський – голова Одеської обласної ради, Олег Жученко – прокурор Одеської області, також два заступники міських голів, один голова районної ради, 13 сільських та селищних голів, 39 керівників структурних підрозділів органів державної влади, 13 керівників структурних підрозділів органів місцевого самоврядування.

За доброю традицією, під час урочистостей директор ОРІДУ нагородив першокурсників, які набрали найбільшу кількість балів під час вступних випробувань, пам’ятними адресами та подарунками.

 

Повернутись Створено: 4 вересня 2018 року, 10:43 Переглядів: 545

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація