Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

64 депутата розпочали роботу 37 чергової сесії Роздрукувати

У роботі 37 чергової сесії обласної Ради зареєструвалось 64 депутата з 84 загального складу скликання. На початку роботи присутні депутати  вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання.

Депутатам вручили подяки, які надійшли на адресу обласної Ради, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: від Міністерства оборони України – Юрію Яремчуку за активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, плідну громадську діяльність; від громадських організацій чорнобильців області – «Асоціація жертв Чорнобиля», «Чорнобиль-Єдність», «Ветерани Чорнобиля» –  Сергію Волкову, Олегу Коров’ячуку, Олександру Масленнікову, Людмилі Щербаківській, Юрію Яремчуку за надану допомогу та участь у проведенні заходів, приурочених до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: в.о. прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, заступник голови Вінницького апеляційного адміністративного суду Ярослав Юрілевич. А також – представники Місії ОБСЄ в Україні зі спостереження за Президентськими виборами 2019 року в Україні: довгострокові спостерігачі місії ОБСЄ/БДІПЛ  з Канади Орися Кручко та Неллі Дрозд, з Польщі Аджей Клімчук та з Данії Нільс Боел.

До секретаріату обрали представників від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віталія Августа, від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Євгена Власюка, від політичної партії «Українське об’єднання патріотів «Укроп» Володимира Рубанського.

Головуючий Анатолій Олійник звернув увагу депутатів обласної Ради на необхідність дотримання в депутатській діяльності та під час голосування  в сесійній залі вимог Закону України «Про запобігання корупції», в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також нагадав, що відповідно до частини 1 статті 3 та частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства  з питань запобігання корупції декларацію  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

Головуючий поінформував про кадрові зміни, які відбулись в області: розпорядженням Президента України від 5 грудня 2018 року на посаду голови Чернівецької райдержадміністрації призначений Сауляк Олександр Васильович, який з листопада 2015 року був заступником голови Чернівецької районної ради, а розпорядженням Президента України від 19 грудня 2018 року на посаду голови Погребищенської  райдержадміністрації призначений Медик Ігор Володимирович, який з травня 2015 року був начальником управління фінансів Погребищенської райдержадміністрації.

Далі голова коротко поінформував про роботу Ради в міжсесійний період. Після цього депутати перейшли до затвердження порядку денного чергової 37 сесії обласної Ради.

Під час проведення засідання президії 1 березня, її члени  затвердили порядок денний з 94 питань. Під час розгляду порядку денного 5 березня депутат Жанна Дмитренко (Радикальна партія Олега Ляшка) та Людмила Щербаківська (ВО «Батьківщина») запропонували зняти з порядку денного питання щодо затвердження нового перспективного плану  формування територій громад Вінницької області. Ця пропозиція не знайшла підтримки у залі: проголосували 27 депутатів з присутніх 64.

Також Людмила Щербаківська разом з фракцією ВО «Батьківщина» виступила зі зверненням щодо необхідності негайного започаткування процедури імпічменту Президента України. З цього приводу також виступив  народний депутат України Олексій Рябчун. Це питання набрало 19 голосів з 64 і не було включене до порядку денного. Також Людмила Щербківська звернулась до начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса щодо тиску на членів партії.

Голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Крученюк разом з фракцією  оголосили звернення депутатів фракції щодо проведення чесних і прозорих виборів Президента України.

Депутат Андрій Мельник  запропонував зняти з порядку денного питання щодо надання згоди на проведення будівельних робіт у комунальних закладах. Пропозиція була підтримана.

Таким чином на розгляд було винесено 93 питання та питання «Різне».

Нагадаємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі он-лайн за посиланням https://vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 11:37 Переглядів: 527

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація