Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

65 проєктів з області подано на конкурсний відбір для реалізації за кошти ДФРР Роздрукувати

Сьогодні, 31 січня, відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись коштом державного фонду регіонального розвитку цього року.

До складу регіональної комісії включено представників обласної Ради, облдержадміністрації, громадських об’єднань та Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Обласну Раду на засіданні представляв голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

На конкурс подано 65 інвестиційних проєктів на запропоновану суму фінансування за рахунок коштів ДФРР майже 733 млн грн.

Основним нормативним документом, який визначає процедуру відбору проєктів, є Порядок підготовки оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку та проєктів – переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізуватись коштом ДФРР, затвердженого постановою КМУ від 18 березня 2015 року № 196.

Оцінка здійснюється кожним членом комісії по конкретному проєкту за відповідними критеріями. Максимальна кількість балів за кожним критерієм – 20, максимальна оцінка проєкту – 100 балів.

Усі члени регіональної комісії ознайомилися та опрацювали проєкти, які надійшли на конкурсний відбір та оцінили їх за встановленими критеріями. Результати оцінки занесені до таблиць індивідуальної оцінки проєктів.

Стежте за новинами у Теlegram

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 31 січня 2020 року, 15:07 Переглядів: 446

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація