Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

67 голосами підтримано проект рішення про обласний бюджет Роздрукувати

До розгляду депутатського корпусу обласної Ради 7 скликання сьогодні було запропоновано проект рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік».

Цей проект рішення передбачає перерозподіл вільних залишків коштів загального фонду що склалися станом на 01.01.2019 року, в тому числі освітньої та медичної субвенцій, субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та інші в загальній сумі понад 290 млн грн. Кошти розподілені між головними розпорядниками коштів обласного бюджету.

Варто зазначити, що кошти було розподілено пропорційно майже між усіма галузями. В пріоритеті – охорона здоров’я, освіта та соціальний захист населення. Щодо питань культури та спорту, то на ці напрями збільшено видатки головних розпорядників коштів в межах 8 млн грн.

Збільшуються також кредитування спеціального фонду обласного бюджету Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

Першому збільшено кредитування на суму 1 млн 550 тис. грн за надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі за рахунок залишку коштів від повернення кредитів наданих для кредитування індивідуальним сільським забудовникам.

Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА – за надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво, придбання житла на суму 74 863,84 грн.

67 обранців з 69 присутніх підтримали проект рішення про перерозподіл вільних залишків коштів загального фонду.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:07 Переглядів: 366

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація