23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

68 депутатів розпочали роботу 21 чергової сесії обласної Ради Роздрукувати

30 червня розпочала свою роботу 21  чергова сесія обласної Ради 7 скликання. За результатами реєстрації прибуло 68 депутатів з 84 загального складу Ради.

На сесію запрошувались голова обласної державної адміністрації та його заступники, голови районних рад та міські голови міст обласного значення, голови районних державних адміністрацій, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, голова Громадської ради при обласній Раді, представників політичних партій і громадських об’єднань та засобів масової інформації.

У роботі сесії беруть участь народні депутати України Олександр Домбровський, Іван Спориш та Юрій Македон, а також заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, начальник Головного управління у Вінницькій області Юрій Педос, керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Інна Грищук.

Перед початком роботи депутати обрали секретаріат:  від Радикальної партії Олега Ляшка - Михайла Кременюка,  від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» - Ярослава Хребтія та від політичного об’єднання «УКРОП» - Олексія Бородія.

Голова обласної Ради поінформував депутатів щодо необхідності дотримання під час голосування вимог частини першої статті 591  («Конфлікт інтересів») Закону України «Про місцеве самоврядування».

Також Анатолій Олійник повідомив про кадрові зміни, які відбулись в області у міжсесійний період. Так, депутат обласної Ради, директор приватного підприємства «Агролад-П» з Хмільника Олександр Крученюк розпорядженням голови Вінницької облдержадміністрації від 27 червня 2017 року призначений на посаду заступника голови облдержадміністрації. А 23 червня 2017 року головою Мурованокуриловецької районної ради обрано Сергія Кушніра.

Голова обласної Ради коротко поінформував депутатів про роботу Ради в міжсесійний період, зауваживши, що повна інформація про участь керівництва та депутатів обласної Ради, посадовців органів місцевого самоврядування у заходах, що проводились у міжсесійний період, є на сайті обласної Ради.

При обговоренні порядку денного пленарного засідання сесії депутат Владислав Рой вніс пропозицію зняти питання про призначення Анатолія Дацького на посаду директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа спортивного резерву з хокею на траві «Олімпія». Таким  чином депутати затвердили 68  питань порядку денного.

Нагадаємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі он-лайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 10:45 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація