13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

68 депутатів розпочали роботу 21 чергової сесії обласної Ради Роздрукувати

30 червня розпочала свою роботу 21  чергова сесія обласної Ради 7 скликання. За результатами реєстрації прибуло 68 депутатів з 84 загального складу Ради.

На сесію запрошувались голова обласної державної адміністрації та його заступники, голови районних рад та міські голови міст обласного значення, голови районних державних адміністрацій, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, голова Громадської ради при обласній Раді, представників політичних партій і громадських об’єднань та засобів масової інформації.

У роботі сесії беруть участь народні депутати України Олександр Домбровський, Іван Спориш та Юрій Македон, а також заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, начальник Головного управління у Вінницькій області Юрій Педос, керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Інна Грищук.

Перед початком роботи депутати обрали секретаріат:  від Радикальної партії Олега Ляшка - Михайла Кременюка,  від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» - Ярослава Хребтія та від політичного об’єднання «УКРОП» - Олексія Бородія.

Голова обласної Ради поінформував депутатів щодо необхідності дотримання під час голосування вимог частини першої статті 591  («Конфлікт інтересів») Закону України «Про місцеве самоврядування».

Також Анатолій Олійник повідомив про кадрові зміни, які відбулись в області у міжсесійний період. Так, депутат обласної Ради, директор приватного підприємства «Агролад-П» з Хмільника Олександр Крученюк розпорядженням голови Вінницької облдержадміністрації від 27 червня 2017 року призначений на посаду заступника голови облдержадміністрації. А 23 червня 2017 року головою Мурованокуриловецької районної ради обрано Сергія Кушніра.

Голова обласної Ради коротко поінформував депутатів про роботу Ради в міжсесійний період, зауваживши, що повна інформація про участь керівництва та депутатів обласної Ради, посадовців органів місцевого самоврядування у заходах, що проводились у міжсесійний період, є на сайті обласної Ради.

При обговоренні порядку денного пленарного засідання сесії депутат Владислав Рой вніс пропозицію зняти питання про призначення Анатолія Дацького на посаду директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа спортивного резерву з хокею на траві «Олімпія». Таким  чином депутати затвердили 68  питань порядку денного.

Нагадаємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі он-лайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 10:45 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація