Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

  Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

 • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

  З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

 • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

  Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

69 депутатів розпочали роботу 10-ї сесії обласної Ради Роздрукувати

У сесійній залі обласної Ради розпочалося пленарне засідання  чергової  10-ї сесії обласної Ради 7 скликання, під час якого зареєструвалося 69 депутатів із 84. Був обраний секретаріат, до складу якого увійшли Сергій Волков від Блоку Петра Порошенка «Солідарність», Геннадій Мазур від об’єднання «Батьківщина» та Жанна Дмитренко від Радикальної партії Олега Ляшка.

Перед початком засідання голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови Людмила Щербаківська та голова облдержадміністрації Валерій Коровій за дорученням Голови Верховної Ради України Андрія Парубія нагородили Почесною грамотою Верховної Ради України та нагрудним знаком директора Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Миколу Бондаря. Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» вручили  генеральному директору ТЗоВ «Юзефо-Миколаївська агропромислова кампанія», с.Михайлин Козятинського району Олексію Босаку. Звання "Людина року" у номінації «Роботодавець» отримав генеральний директор ТОВ «Люстдорф» Олександр Самохвалов. У номінації «Депутат» відзнаку «Людина року» від оплески вручили  депутату  обласної Ради, учаснику АТО, керівнику ГФ «Народна самооборона» Теплицького району Василю Сколотяному.

Також депутати привітали свого колегу Ігоря Лещенка, який здобув перемогу та став першим серед всіх вікових категорій на Чемпіонаті Європи з жиму лежачи, що проводився Всесвітньою Бездопінговою Федерацією Пауерліфтингу (WDFPF) 16-18 вересня в Амстердамі.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

Сьогодні депутати розглянуть 32 питання порядку денного. А саме:

1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області. Іінформує Юрій ПЕДОС, т.в.о. начальника головного управління Національної поліції   у Вінницькій області.

2. Про інформування прокурором Вінницької області В’ячеславом Соколовим про стан дотримання законності на Вінниччині.

3. Про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016 – 2020 роки „Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад”, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №  35. Інформує ВОВЧЕНКО Сергій Дмитрович, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації.

4. Про хід виконання рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 416 „Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва „Власний дім”    на     2013 – 2016 роки. Інформує БАБОШИН Володимир Олексійович, голова комунальної організації „Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву”.

5. Про обласну Комплексну програму захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017 – 2021 роки. Інформує ВОВЧЕНКО Сергій Дмитрович, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації

6. Про внесення доповнень до Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 124. Інформує МАЗУР Геннадій Федорович, голова постійної комісії Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

7. Про внесення змін до рішення 34 сесії обласної Ради 6 скликання від  20 березня 2015 року № 842 „Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної  власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2015-2020 роки” (зі змінами). Інформує ФедОришин Василь Семенович, начальник  управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

8. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, інвентаризації земель у Вінницькій області на 2016- 2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016року № 39. Інформує НЕЇЛИК Микола Миколайович, директор Департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації.

9. Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання  від 11 лютого 2016 року № 36. Інформує САЛЕЦЬКИЙ Ігор Олександрович, начальник управління у справах національностей  та релігії облдержадміністрації.

10. Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсації виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей. (Зміни). Інформує ЗАБОЛОТНА Наталя Михайлівна, директор Департаменту соціальної та молодіжної  політики облдержадміністрації.

11. Про затвердження Положення про порядок надання грошової винагороди за особливий внесок у розвиток спорту в Україні і  Вінницькій області. Інформує ЧЕРНЯВСЬКИЙ Сергій Володимирович, начальник управління фізичної культури та

спорту облдержадміністрації.

12. Про внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 8 листопада 2013 року № 585 „Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам”. (Зміни). Інформує: МАЗУР Геннадій Федорович, голова постійної комісії Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

13. Про внесення доповнення до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 7 „Про Положення про постійні комісії обласної Ради 7 скликання”. Інформує ВИГОНЮК Андрій Володимирович, голова постійної  комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

14. Про   закріплення  депутатів  обласної   Ради  7 скликання,   обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами і містами обласного значення. Інформує: ОЛІЙНИК Анатолій Дмитрович, голова  обласної Ради.

15. Про внесення змін та доповнень до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 32 „Про план роботи обласної Ради     7 скликання на 2016 рік”. (Зміни). Інформує ФедОришин Василь Семенович,  начальник  управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

16. Про затвердження розпоряджень голови обласної Ради. Інформує: ОЛІЙНИК Анатолій Дмитрович, голова  обласної Ради.

17. Про зміни до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату. (Зміни). Інформує: ОЛІЙНИК Анатолій Дмитрович, голова  обласної Ради.

18. Про внесення доповнень до рішення  6 сесії  обласної  Ради  7 скликання від 30 березня 2016 року № 101 „Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області». Інформує ФедОришин Василь Семенович,  начальник  управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

19. Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України Грачова Андрія Сергійовича. Інформує ЗАБОЛОТНА Наталя Михайлівна, директор Департаменту соціальної та молодіжної  політики облдержадміністрації.

20. Про надання дозволу Національному банку України на використання символіки Вінницької області. Інформує: ВИГОНЮК Андрій Володимирович голова постійної  комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

21. Про надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі   дослідно-промислової розробки, пиляних вапняків ділянки  Дмитрашківська-2. Інформує МЕРЕЖКО Володимир Миколайович, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

22. Про оголошення об’єкту природного – заповідного фонду місцевого значення – ландшафтного заказника „ Сосонка”. Інформує ТКАЧУК Микола Федорович, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

23. Про оголошення об’єктів природно - заповідного фонду місцевого значення - ботанічних заказників „Дошка”,  „Красне” та „Криничка”. Інформує ТКАЧУК Микола Федорович, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації

24. Про припинення шляхом банкрутства Вінницького обласного комунального підприємства теплових мереж „Вінницятеплокомуненерго”. Інформує ВОЛКОВ Сергій Адієвич, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

25. Про внесення змін до рішення 13 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 452 „Про прийняття в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області будівлі пологового відділення Вороновицької районної лікарні та будівлі котельні для розміщення в ньому Обласної комунальної установи „Вінницький обласний центр реінтеграції бездомних громадян”. Інформує ФедОришин Василь Семенович, начальник  управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

26. Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області (ОБ’ЄДНАНЕ):

 1. Про списання майна, закріпленого за комунальним підприємством “Вінницяоблводоканал” та  дочірнім підприємством “Крижопільводоканал” комунального  підприємства “Вінницяоблводоканал”.
 2. Про списання майна.
 3. Про списання майна.
 4. Про  передачу   майна,  закріпленого   за   державним закладом „Відділкова лікарня станції Жмеринка Південно-Західної залізниці”.
 5. Про передачу  майна,  закріпленого  за   Вінницьким

високоспеціалізованим ендокринологічним центром.

 1. Про передачу майна, закріпленого за Вінницьким обласним будинком культури учителя.
 2. Про передачу майна, закріпленого за комунальним підприємством „Козятинська центральна районна лікарня  Вінницької обласної Ради”  та комунальною установою „Козятинська лікарня відновного лікування”.
 3. Про передачу цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств комунального підприємства „Вінницяоблводоканал та об’єктів незавершеного будівництва.

Про внесення змін до пункту 3 рішення Вінницької обласної Ради 6 скликання від 20 червня 2013 року № 569 „Про передачу - приймання майна”. Інформує ФедОришин Василь Семенович, начальник  управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

27. Про питання діяльності окремих обласних підприємств та закладів  – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (ОБ’ЄДНАНЕ):

 1. Про обласне комунальне підприємство „Вінницякіно”.
 2. Про Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені

Михайла Грушевського.

 1. Про комунальне підприємство Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної Ради.
 2. Про комунальну установу Козятинська лікарня відновного лікування.
 3. Про  комунальне підприємство Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації.
 4. Про комунальну установу „Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів”.
 5. Про комунальну установу „Вінницький будинок-інтернат

геріатричного профілю”.

 1. Про комунальну організацію „Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву”.

Про обласне комунальне підприємство „Автобаза обласної Ради”, комунальне підприємство „Вінницяоблтеплоенерго”, Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство „Віноблагроліс”. Інформує ФедОришин Василь Семенович, начальник  управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

28. Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ закладів, організацій – об’єктів спільної власності  територіальних громад Вінницької області (ОБ’ЄДНАНЕ). (Зміни та доповнення):

1. Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ закладів, організацій – об’єктів спільної власності  територіальних громад Вінницької області (заклади культури).

2. Про переукладання контракту з Кобильняк З.Г. начальником комунального підприємства „Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації”.

3. Про переукладення контракту з Мельником Г.А. начальником комунального підприємства „Барське районне бюро технічної інвентаризації”.

4. Про переукладання контракту з Лаппою О.Л. начальником комунального підприємства „Бершадське районне бюро технічної інвентаризації”.

5. Про начальника комунального підприємства „Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації”.  Інформує ФедОришин Василь Семенович, начальник  управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, ГОРОДИНСЬКИЙ

Станіслав Станіславович, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації.

29. Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання  (ОБ’ЄДНАНЕ):

1. Про звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до Голови Верховної Ради України Парубія А.В.,  Прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б. щодо ініціювання внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині зміни пропорцій зарахування податку на доходи фізичних осіб до бюджетів різних рівнів (додаток 1).

2. Про звернення депутата Вінницької обласної Ради  7 скликання  Мазура Г.Ф. до Голови Верховної Ради України Парубія А.В.,  Прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б. щодо ініціювання внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги отримання громадянами, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  (додаток 2).

3.  Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Голови Верховної Ради України А. Парубія щодо нового Закону України, положення якого регламентуватимуть проведення виборів до Верховної Ради України за відкритими списками (додаток 3).

4.   Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр – міністра України щодо функціонування та подальшого впровадження української мови як державної  (додаток 4).

 5. Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до депутатів Верховної Ради України 8 скликання  щодо функціонування технікумів і коледжів в системі професійної освіти  (додаток 5).

6.  Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення справедливості та визнання добровольців АТО учасниками бойових дій   (додаток  6). Інформують МАЗУР Геннадій Федорович, депутат обласної Ради,  голова постійної комісії Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, СОЛЯНИК Вадим Сергійович, депутат обласної Ради, СТАНІСЛАВЕНКО Людмила Анатоліївна депутат обласної Ради,  голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти,культури, сім”ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, КОЛЕСНИК Ірина Миколаївна, депутат обласної Ради

30. Про звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Кримінального кодексу України в порядок зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання для осіб, які скоїли особливо тяжкі злочини проти життя і здоров’я громадян. Інформує: ВИГОНЮК  Андрій Володимирович, голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

31. Про звернення до Голови Верховної Ради України щодо існування Коаліції депутатських фракцій. Інформує: ВИГОНЮК  Андрій Володимирович, голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

32. Різне.

 

Повернутись Створено: 22 вересня 2016 року, 10:54 Переглядів: 1441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація