Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

70 депутатів обласної Ради розглянуть 44 питання порядку денного Роздрукувати

Для роботи у позачерговій 36 сесії обласної Ради зареєструвались 70 депутатів із 84 загального складу Ради. Роботу розпочали хвилиною мовчання в  пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних Сил. Головуючий Анатолій Олійник повідомив про захоплення 25 листопада трьох кораблів Військово-Морських сил України країною-агресором. В полон російським агресором взято 24 українських моряків.

- На знак підтримки військових моряків хочемо висловити їм вдячність за вірність присязі, відданість та любов до України, - сказав Анатолій Дмитрович. - Вся Україна з вами, хлопці, весь цивізілізований  світ з вами! Віримо, що на державному рівні буде все зроблено для вашого повернення до своїх родин.  Ви - приклад героїзму та мужності для нових поколінь українців. Слава Віськово-Морським силам України. Слава Україні!

У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів – заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий,  начальник Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Олег Зозуля,  помічник начальник Головного управління у Вінницькій області Олександр Федорович, керівник апарату  Господарського суду Марина Миколюк, голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин.

До секретаріату депутати обрали таких своїх колег: від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – Василя Сколотяного, від Радикальної партії Олега Ляшка – Жанну Дмитренко, від Аграрної партії України – Володимира Василишена.

Головуючий на сесії Анатолій Олійник звернув увагу депутатів на необхідність дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», зокрема,  в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Від імені депутатського корпусу привітав з днем народження голову постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяну Редько та побажав добра, здоров’я, наснаги і всіляких гараздів.

Також Анатолій Дмитрович поінформував присутніх про кадрові зміни, які відбулись в області. Так, Указом Президента від 26 жовтня 2018 року на посаду начальника Управління Служби безпеки України у Вінницькій області  призначений Олег Зозуля, який з 2017 року обіймав посаду заступника начальника Управління-начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ  у Вінницькій області. Начальником військової частини 3008 Національної гвардії України призначений Володимир Джула, який з 2016 року був начальником відділення бойової та спеціальної підготовки Західного територіального управління. І 9 листопада  головою Апеляційного суду Вінницької області обрано Сергія Медвецького, який з 2009 року працював суддею Апеляційного суду Вінницької області.

Після цього депутати перейшли до затвердження порядку денного позачергової 36 сесії обласної Ради.

За клопотанням голови обласної державної адміністрації та, згідно з розпорядженням заступника голови обласної Ради, для розгляду на пленарному засіданні позачергової 36 сесії обласної Ради початково було  запропоновано  8  питань.

За пропозицією Людмили Щербківської до порядку денного було внесено звернення до президента України щодо скасування підвищення тарифів на газ.  Позафракційний Олександр  Масленніков вніс пропозицію щодо надання у довгострокове тимчасове користування лісової ділянки для рекреаційних цілей без зміни цільового призначення та без вилучення її у постійного користувача та «Про внесення доповнень в додаток 2 до рішення 34 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року № 842 „Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2015-2020 роки” (зі змінами)», а також про статути комунальних закладів та передачу майна. Голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс проект рішення «Про зміни до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату», а також низку кадрових питань про керівників підприємств та установ, що належать до управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області. Депутат Сергій Волков запропонував три питання щодо розвитку автомобільних доріг та підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області.   Валерій Якимець  вніс чотири питання, що стосуються оздоровлення дітей,  розвитку екстреної медичної допомоги та внесення змін та доповнень до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збережені здоров'я громадян». Голова фракції БПП Олександр Крученюк запропонував до порядку денного чотири питання: щодо  регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства; про створення «Видавничого дому «Моя Вінниччини»; змін до перспективного плану; про надання дозволу ТОВ «Стрижавський граніт» дозволу на користування надрами, а також звернення  до Вселенського Патріарха щодо Томосу. Голова бюджетної комісії  Геннадій Мазур  вніс питання щодо автобази обласної Ради, коригування тарифів на газ та продовження оренди. Сергій Кривешко з  радикальної партії Олега Ляшка вніс  питання щодо тарифів на газ та щодо внесення змін до обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Сергій Волков вніс питання  про проведення будівельних робіт Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.  Андрій Вигонюк запропонував пункт «Різне»

Відтак, до 8 планових питань депутати проголосували за внесення до порядку денного ще 32 питання.

Робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради  за посиланням https://vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

Повернутись Створено: 4 грудня 2018 року, 11:47
Оновлено: 4 грудня 2018 року, 12:03
Переглядів: 447

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація