Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

70 учасників АТО стали слухачами Національної Академії державного управління при Президентові України Роздрукувати

1 вересня у Національній академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди початку 2017-2018 навчального року. У святковому зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Пишаюся тим, що і я є слухачем цієї авторитетної освітньої та наукової установи, – зазначив Ігор Вікторович. - Від Вінницької обласної Ради й від себе особисто вітаю з Днем знань тих, хто прагне підвищувати свій професійний та освітній рівень, хоче вчитися і знаходить для цього час та можливості. Сьогодні 70 слухачів академії – учасники АТО, понад сто слухачів – заступники голів обласних рад, голови районних рад.

Національна академія – головний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації у системі підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації державних службовців і осіб місцевого самоврядування; що здійснюється у форматі організації та реалізації спільних заходів, проектів, програм.

Національна академія державного управління при Президентові України є аналітичним та експертним центром, платформою для підготовки управлінських команд органів державної та представницької гілок влади усіх рівнів.

Свою історію академія датує з травня 1995 року. В цьому ж році діяльність розпочали її регіональні підрозділи у Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові, які в 2001 році отримали статус регіональних інститутів.

Колектив Національної академії працює з чітким баченням майбутнього. На виконання законів України “Про державну службу”, “Про вищу освіту”, Указу Президента України “Про деякі питання Національної академії державного управління при Президентові України” наказом Національної академії “Щодо реформування та стратегії Національної академії державного управління при Президентові України” створена робоча група з розробки пропозицій щодо реформування та стратегії розвитку Національної академії, якою із залученням представників Адміністрації Президента України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного управління справами, інших органів державної влади та громадських організацій підготовлено проект “Концепції реформування та розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2017–2021 роки” та проект “Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2017–2021 роки”.

Зазначені проекти пройшли громадське обговорення та міжнародну експертизу, а також схвалені рішеннями Вченої ради Національної академії. Завдяки самовідданій праці колективу закладу здійснюється розбудова Національної академії, яка працюватиме на випередження, даватиме ствердні відповіді на всі виклики, які постають перед українським суспільством.

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 14:39 Переглядів: 488

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація