Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

70 учасників АТО стали слухачами Національної Академії державного управління при Президентові України Роздрукувати

1 вересня у Національній академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті збори з нагоди початку 2017-2018 навчального року. У святковому зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Пишаюся тим, що і я є слухачем цієї авторитетної освітньої та наукової установи, – зазначив Ігор Вікторович. - Від Вінницької обласної Ради й від себе особисто вітаю з Днем знань тих, хто прагне підвищувати свій професійний та освітній рівень, хоче вчитися і знаходить для цього час та можливості. Сьогодні 70 слухачів академії – учасники АТО, понад сто слухачів – заступники голів обласних рад, голови районних рад.

Національна академія – головний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації у системі підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації державних службовців і осіб місцевого самоврядування; що здійснюється у форматі організації та реалізації спільних заходів, проектів, програм.

Національна академія державного управління при Президентові України є аналітичним та експертним центром, платформою для підготовки управлінських команд органів державної та представницької гілок влади усіх рівнів.

Свою історію академія датує з травня 1995 року. В цьому ж році діяльність розпочали її регіональні підрозділи у Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові, які в 2001 році отримали статус регіональних інститутів.

Колектив Національної академії працює з чітким баченням майбутнього. На виконання законів України “Про державну службу”, “Про вищу освіту”, Указу Президента України “Про деякі питання Національної академії державного управління при Президентові України” наказом Національної академії “Щодо реформування та стратегії Національної академії державного управління при Президентові України” створена робоча група з розробки пропозицій щодо реформування та стратегії розвитку Національної академії, якою із залученням представників Адміністрації Президента України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного управління справами, інших органів державної влади та громадських організацій підготовлено проект “Концепції реформування та розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2017–2021 роки” та проект “Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2017–2021 роки”.

Зазначені проекти пройшли громадське обговорення та міжнародну експертизу, а також схвалені рішеннями Вченої ради Національної академії. Завдяки самовідданій праці колективу закладу здійснюється розбудова Національної академії, яка працюватиме на випередження, даватиме ствердні відповіді на всі виклики, які постають перед українським суспільством.

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 14:39 Переглядів: 425

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація