Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

71 депутат бере участь у роботі 23 позачергової сесії обласної Ради Роздрукувати

18 липня розпочала свою роботу 23 позачергова сесія обласної Ради. Для її роботи зареєструвався 71 депутат з 84 загального складу Ради.
На сесію запрошувались голова обласної державної адміністрації та його заступники, голови районних рад та районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, голова Громадської ради при обласній Раді, представники політичних партій і громадських об’єднань, засобів масової інформації.
У роботі сесії беруть участь представники правоохоронних та судових органів, а також тимчасово виконуючий обов’язків начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олег Федорук,
Перед початком сесійного засідання депутати обрали секретаріат, до складу якого увійшли Олег Легеза від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», Юрій Семенюк від Радикальної партії Олега Ляшка та Володимир Василишин від Аграрної партії України.
Голова обласної Ради Антолій Олійник звернув увагу депутатів на необхідність дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», в тому числі під час голосування в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів: статті 35 Закону України «Про запобігання корупції» та статті 591 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Також Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили Почесні грамоти обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради заступнику директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надії Марусяк, Почесну Грамоту Верховної Ради України - заступнику Немирівського міського голови Михайлу Кременюку та Подяку Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий Лелека» Олександру Масленнікову.
Крім цього вручили подяки, які надійшли на адресу обласної Ради: від Громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації членам постійної комісії з питань освіти, сім‘ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини вручили подяку голові комісії Людмилі Станіславенко за активну участь в круглому столі на тему «Стан та перспективи зеленого туризму Вінницької області» та від Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» вручили подяку Дмитру Чаленку за сприяння у виготовлені та встановленні меморіальної дошки на честь загиблих в зоні АТО випускників училища.
Для розгляду на пленарному засіданні позачергової 23 сесії обласної Ради 7 скликання було запропоновано 24 питання. В ході обговорення були внесені зміни. Депутати проголосували за включення до порядку денного питань «Про надання земельної ділянки у постійне користування Свято-Миколаївському Шаргородському чоловічому монастирю», «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки “Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад”, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35», «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання», «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, щодо зняття депутатської недоторканості», «Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи», «Про звернення до Верховної Ради України щодо прийняття відповідних змін та доповнень у чинному законодавстві для надання можливості ОСББ отримувати на безповоротній основі фінансову допомогу», «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення Вінницької області імунобіологічними препаратами», «Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування Костянтина Васюка, Олега Пявки», «Про депутатський запит Кобця Т.В.» та пункт Різне.
Також депутати зняли з порядку денного питання «Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 8 “Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання» та питання «Про директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія».
За пропозицією Людмили Щербаківської заслухали текст відкритого листа до правоохоронних органів Вінниччини від співзасновника громадської організації “Вінницька інформаційна платформа “ВЛАСНО” Ольги Малиновської щодо криміногенної ситуації у області.
Робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі он-лайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 12:01 Переглядів: 793

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація