Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

72 питання розглядають на черговій сесії обласної Ради Роздрукувати

За результатами реєстрації на чергову 30 сесію обласної Ради 7 скликання прибув 71 депутат з 84 загального складу Ради.

У роботі сесії взяли участь заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, заступник начальника Головного управління у Вінницькій області Сергій Сокиран, заступник керівника апарату Господарського суду Крістіна Слободянюк, керівник апарату Вінницького окружного адміністративного суду Сергій Климчук, заступник керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук.

Перед початком роботи був обраний секретаріат у такому складі: від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Саволюк, від Радикальної Партії Олега Ляшка Тарас Кобець, від Аграрної партії України Микола Ясько.

Розпочали сесію з вручення  грамот Верховної Ради України,  обласної Ради та облдержадміністрації – голові Оратівської районної ради Галині Лошак та голові Липовецької  райради Юрію Науменко.

Голова обласної Ради привітав з 20-річчям депутатської діяльності в складі  обласної Ради Тетяну Антонець – депутата п’яти скликань (з 3 по 7) та Леоніда Галушка - депутата п’яти скликань (з 2 по 4 та з 6 по 7).

Від імені голів громадських організацій Вінниччини: «Асоціація жертв Чорнобиля», «Чорнобиль - Єдність», «Інваліди Чорнобиля» висловили  подяку депутату обласної Ради Олександру Масленнікову за надану допомогу у заходів до Дня Захисника Вітчизни та відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Також звернулися жителі села Жван Мурованокуриловецького району з проханням висловити подяку депутату Петру Струсевичу за плідну депутатську діяльність на його окрузі.

Анатолій Олійник поінформував присутніх  про кадрові зміни. Так, на посаду голови Тиврівської РДА призначений Віктор Бойко, який з березня 2015 року працював першим заступником голови Тиврівської РДА. А на посаду голови Оратівської РДА призначений Олег Чугункін, який з грудня 2015 року працював заступником голови Оратівської райради.

Голова обласної Ради коротко поінформував про роботу Ради в міжсесійний період та депутати перейшли до затвердження порядку денного чергової тридцятої сесії обласної Ради 7 скликання.

Для розгляду на пленарному засіданні було запропоновано 64 питання. 26 березня відбулося засідання президії обласної Ради з обговорення питань проекту порядку денного і було знято з розгляду одне питання: «Про надання згоди на поділ земельної ділянки та передачу земельної ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці». Два питання запропоновано включити додатково: «Про обласну Програму «Розвиток системи екстреної медичної  допомоги Вінницької області до 2020 року» та «Про ініціювання  перед  загальними  зборами  акціонерів проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності та оцінки майна Приватного акціонерного товариства «Вінницяфармація». Один об’єднаний проект рішення «Про керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області» запропоновано роз’єднати та внести на  пленарне засідання сесії, як окремі 6 проектів рішень і проголосувати по кожному претенденту на посаду окремо. До чотирьох питань проекту порядку денного, згідно з висновками постійних комісій обласної Ради, внесено зміни та доповнення. Таким чином, до проекту порядку денного чергової 30 сесії обласної Ради внесено 70 питань. 

Перед голосуванням депутати ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» виступили з пропозицією перенести проект рішення «Про вшанування пам‘яті Героїв Національно-визвольних змагань» з 62-го – на 34, як це було прийнято під час засідання президії. Голова обласної Ради повідомив, що  формування порядку денного базувалось на тематичному структуруванні проектів рішень. Після цього головуючий оголосив перерву у роботі сесії і провів перемовини з керівниками фракцій, за результатами яких було перенесено вищезазначене питання  з 62 на 34.   

Крім того, депутати проголосували за внесення до порядку денного питання, запропонованого депутатом Геннадієм Мазуром «Про внесення змін до Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки» та  «Різне», запропонованого Вадимом Соляником. Відтак, депутати прийняли порядок денний, що складається з 72 питань.

Робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

Повернутись Створено: 29 березня 2018 року, 12:12
Оновлено: 29 березня 2018 року, 13:28
Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація