Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

72 вінничанина звернулись за інформацією до обласного управління статистики Роздрукувати

28 липня відбулося засідання колегії Головного управління статистики у Вінницькій області, в якій взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Головуючий колегії, начальник Головного управління статистики у Вінницькій області Сергій Ігнатов перед офіційною частиною засідання привітав присутніх зі святом хрещення Київської Русі -  сьогодні виповнюється 1028 років з того історичного моменту. Після розпочав засідання та зазначив, що на порядок денний колегії винесено п’ять питань.

Людмила Щербаківська зауважила, що присутня на засіданні колегії з метою кращого ознайомлення з роботою статистики.

- Мені завжди було цікаво більш детальніше та глибше познайомитися із вашою діяльністю і, можливо, чомусь у вас і повчитися, - зазначила Людмила Щербаківська. – Адже статистичні дані, це певний орієнтир для громадськості.

Перше питання, яке було розглянуто під час колегії - про результатами діяльності структурних підрозділів апарату та відокремлених підрозділів у районах Головного управління статистики у Вінницькій області за І півріччя 2016 року. З питанням присутніх ознайомила перший заступник начальника Головного управління статистики  Світлана Рибалко.

-  За січень-червень 2016 року управліннями ГУС у Вінницькій області  було виконано 228 статистичних робіт, - розповідає Світлана Володимирівна. - За результатами статистики найбільше робіт виконано зі статистики сільського, лісового та рибного господарств – 35 (15,3%); соціальної статистики – 29 (12,7%); транспорту та зв’язку та торгівлі  – 26 (11,4%).  

Протягом звітного періоду органами державної статистики області зібрано та опрацьовано 121,5 тис. статистичних звітів за 95 формами статистичної і фінансової звітності та анкетами для проведення спеціально організованих статистичних спостережень, з них електронною звітністю надійшло 61,4 тис. звітів (50,5%), шляхом відвідування «Єдиного вікна» - 24,1 (19,8%), відвідування галузевих підрозділів – 3,3 (2,7%), до районних відділів статистики 27,1 (22,4%), поштою та факсом – 5,6 (4,6%).

З метою вивчення потреб користувачів у статистичній інформації та ступеня задоволеності її якістю, протягом І півріччя 2016 року було проведено три анкетних опитування користувачів статистичної інформації відділом поширення інформації, до яких залучили 89 користувачів, у тому числі на районному рівні – 42.

За звітний період в статистичних органах області зареєстровано 72 звернення  від громадян. Із них від громадян поштою надійшло – 30 заяв, на особистому прийомі розглянуто 40 звернень, від інших органів, установ та організацій – два.

За характером питань, що порушувалися громадянами переважали питання стосовно надання статистичної інформації – 34 (47,2%), інформація з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України – 2 (2,8%), праця і заробітна плата – 24 (33,3%), кадрові питання – 12 (16,7%).

Начальник відділу документального забезпечення та контролю виконання Любов Ткачук ознайомила про стан роботи зі звернення громадян в статистичних органах Вінницької області протягом І півріччя 2016 року.

Про дотримання вимог антикорупційного законодавства в ГУС у Вінницькій області за звітний період доповідала Ольга Бережнюк.

Із станом роботи стосовно кадрів та додержання законодавства про державну службу в органах державної статистики Вінницької області у І півріччі 2016 року ознайомила начальник відділу кадрового забезпечення Наталія Крук.

Повернутись Створено: 28 липня 2016 року, 14:30 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація