Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

72 вінничанина звернулись за інформацією до обласного управління статистики Роздрукувати

28 липня відбулося засідання колегії Головного управління статистики у Вінницькій області, в якій взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Головуючий колегії, начальник Головного управління статистики у Вінницькій області Сергій Ігнатов перед офіційною частиною засідання привітав присутніх зі святом хрещення Київської Русі -  сьогодні виповнюється 1028 років з того історичного моменту. Після розпочав засідання та зазначив, що на порядок денний колегії винесено п’ять питань.

Людмила Щербаківська зауважила, що присутня на засіданні колегії з метою кращого ознайомлення з роботою статистики.

- Мені завжди було цікаво більш детальніше та глибше познайомитися із вашою діяльністю і, можливо, чомусь у вас і повчитися, - зазначила Людмила Щербаківська. – Адже статистичні дані, це певний орієнтир для громадськості.

Перше питання, яке було розглянуто під час колегії - про результатами діяльності структурних підрозділів апарату та відокремлених підрозділів у районах Головного управління статистики у Вінницькій області за І півріччя 2016 року. З питанням присутніх ознайомила перший заступник начальника Головного управління статистики  Світлана Рибалко.

-  За січень-червень 2016 року управліннями ГУС у Вінницькій області  було виконано 228 статистичних робіт, - розповідає Світлана Володимирівна. - За результатами статистики найбільше робіт виконано зі статистики сільського, лісового та рибного господарств – 35 (15,3%); соціальної статистики – 29 (12,7%); транспорту та зв’язку та торгівлі  – 26 (11,4%).  

Протягом звітного періоду органами державної статистики області зібрано та опрацьовано 121,5 тис. статистичних звітів за 95 формами статистичної і фінансової звітності та анкетами для проведення спеціально організованих статистичних спостережень, з них електронною звітністю надійшло 61,4 тис. звітів (50,5%), шляхом відвідування «Єдиного вікна» - 24,1 (19,8%), відвідування галузевих підрозділів – 3,3 (2,7%), до районних відділів статистики 27,1 (22,4%), поштою та факсом – 5,6 (4,6%).

З метою вивчення потреб користувачів у статистичній інформації та ступеня задоволеності її якістю, протягом І півріччя 2016 року було проведено три анкетних опитування користувачів статистичної інформації відділом поширення інформації, до яких залучили 89 користувачів, у тому числі на районному рівні – 42.

За звітний період в статистичних органах області зареєстровано 72 звернення  від громадян. Із них від громадян поштою надійшло – 30 заяв, на особистому прийомі розглянуто 40 звернень, від інших органів, установ та організацій – два.

За характером питань, що порушувалися громадянами переважали питання стосовно надання статистичної інформації – 34 (47,2%), інформація з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України – 2 (2,8%), праця і заробітна плата – 24 (33,3%), кадрові питання – 12 (16,7%).

Начальник відділу документального забезпечення та контролю виконання Любов Ткачук ознайомила про стан роботи зі звернення громадян в статистичних органах Вінницької області протягом І півріччя 2016 року.

Про дотримання вимог антикорупційного законодавства в ГУС у Вінницькій області за звітний період доповідала Ольга Бережнюк.

Із станом роботи стосовно кадрів та додержання законодавства про державну службу в органах державної статистики Вінницької області у І півріччі 2016 року ознайомила начальник відділу кадрового забезпечення Наталія Крук.

Повернутись Створено: 28 липня 2016 року, 14:30 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація