Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

73% населених пунктів Вінницької області перейменували комуністичні об’єкти Роздрукувати

6 грудня на базі Ямпільської районної ради відбулося виїзне розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. В її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Ямпільської районної ради Сергій Гаджук, голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов, депутати обласної Ради, керівники окремих департаментів облдержадміністрації, а також голови районних рад та адміністрацій.

Розпочинаючи зустріч, Анатолій Олійник зазначив, що засідання Координацйної ради відбувається в знакову дату – День Збройних Сил України. Тому зібрання розпочали із вшанування хвилиною мовчання пам’яті про всіх військовослужбовців Української армії, загиблих в зоні антитерористичної операції.

До порядку денного пленарної частини Координаційної ради ввійшло два питання: про відзначення з нагоди Дня місцевого самоврядування і про виконання в області Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

- Наше зібрання відбувається напередодні 7 грудня – Дня місцевого самоврядування, - звернувся до присутніх Анатолій Олійник. – В Україні місцеве самоврядування, як гілка влади, має найбільшу довіру серед населення країни та є великою і потужною силою.

В рамках відзначення Дня місцевого самоврядування Анатолій Олійник та Валерій Коровій вручили Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації керівникам районів та депутатам місцевих рад.

Про виконання в області Закону України стосовно засудження комуністичних та тоталітарних режимів в Україні присутніх ознайомила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, секретар обласної комісії з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистських) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» Світлана Василюк.

Виступаючи перед присутніми, Світлана Михайлівна зазначила, що закони про декомунізацію, ухвалені півтора року тому (9 квітня 2015 року), викликали в Україні великий суспільний резонанс і дали можливість українцям реально переоцінити тоталітарне минуле країни та переосмислити історію.

- Для реалізації законів про декомунізацію були встановленні чіткі часові рамки, - зазначила Світлана Михайлівна. – Зокрема, протягом місяця були внесені зміни до назв юридичних осіб, які містили символіку комуністичного режиму. Протягом трьох місяців – до назв комунізованих друкованих ЗМІ. Протягом шести місяців, тобто 21 листопада 2015 року, мали бути демонтовані комуністичні пам’ятники.

У виступі також відзначила, що відповідно до моніторингу, проведеного Депаратаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, станом на 25.11.2016 рік, всі позиції виконанні в Гайсинському і Чернівецькому районах, в Жмеринці, Козятині, Ладижині та Могилів-Подільському.

Перейменування об’єктів топоніміки в повному обсязі здійснили 73% населених пунктів Вінницької області, тобто це 18 районів.

Не в повному обсязі виконали вимоги Закону щодо перейменування об’єктів топоніміки 9 районів області, яким ще необхідно перейменувати 79 вулиць і провулків.

В 24 районах та 6 містах обласного значення області вже проведено демонтаж пам’ятників, що становить 92%.

Заслухавши питання порядку денного першої пленарної частини Координаційної ради, учасники прийняли рішення в цілому.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 13:12 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація