Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

730 кращих студентів області отримують іменні стипендії обласної Ради та облдержадміністрації Роздрукувати

14 грудня в обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Садовського відбулась святкова зустріч студентів вищих навчальних закладів Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради. Ініціатором проведення урочистостей виступив Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У святковому дійстві взяли участь студенти 37 навчальних закладів з 11 районів області, міст Ладижина, Могилева-Подільського та Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали учасників зібрання та вручили подарунки 20 студентам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості, громадській  діяльності.

– Сьогодні в цій залі присутні кращі з кращих, майбутнє нашої молодої країни. Саме завдяки вам Україна рухається вперед, використовуючи ваші новації, відкриття, знання та вміння працювати в світі технічного прогресу. Обласна рада та облдержадміністрація сьогодні преміюють вас за вашу наполегливість у здобутті освіти, успіхи в навчанні та реалізації поставленої мети.  Тож будьте гідними синами та доньками нашої незалежної держави, – привітав Михайло Кременюк студентів області.

З метою забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їхнього числа, які здобувають освіту у вищих навчальних закладах Вінницької області, обласною державною адміністрацією та обласною Радою у 1998 році вперше в Україні зініційовано та прийнято рішення щодо виплати іменних стипендій. За 19 років понад 7 тисяч стипендіатів отримали близько 8,5 мільйонів гривень з обласного бюджету. У 1998 році перші виплати отримали 44 молоді особи з числа студентської молоді Вінниці.

У 2017 році сума коштів на виплату іменної стипендії, виділених з обласного бюджету, склала 1 мільйон 200 тисяч гривень, а отримали її близько 730 студентів.

Рішенням обласної Ради виплату іменної стипендії доручено здійснювати Вінницькому обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Наразі в центрі на обліку перебуває 598 студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 380 навчаються в обласному центрі, решта – у вищих навчальних закладах у районах та містах обласного значення області.

На завершення урочистостей відбулась вистава обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Садовського та вручення солодких подарунків студентам.

Повернутись Створено: 14 грудня 2017 року, 15:17 Переглядів: 699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація