Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

730 кращих студентів області отримують іменні стипендії обласної Ради та облдержадміністрації Роздрукувати

14 грудня в обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Садовського відбулась святкова зустріч студентів вищих навчальних закладів Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради. Ініціатором проведення урочистостей виступив Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У святковому дійстві взяли участь студенти 37 навчальних закладів з 11 районів області, міст Ладижина, Могилева-Подільського та Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали учасників зібрання та вручили подарунки 20 студентам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості, громадській  діяльності.

– Сьогодні в цій залі присутні кращі з кращих, майбутнє нашої молодої країни. Саме завдяки вам Україна рухається вперед, використовуючи ваші новації, відкриття, знання та вміння працювати в світі технічного прогресу. Обласна рада та облдержадміністрація сьогодні преміюють вас за вашу наполегливість у здобутті освіти, успіхи в навчанні та реалізації поставленої мети.  Тож будьте гідними синами та доньками нашої незалежної держави, – привітав Михайло Кременюк студентів області.

З метою забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їхнього числа, які здобувають освіту у вищих навчальних закладах Вінницької області, обласною державною адміністрацією та обласною Радою у 1998 році вперше в Україні зініційовано та прийнято рішення щодо виплати іменних стипендій. За 19 років понад 7 тисяч стипендіатів отримали близько 8,5 мільйонів гривень з обласного бюджету. У 1998 році перші виплати отримали 44 молоді особи з числа студентської молоді Вінниці.

У 2017 році сума коштів на виплату іменної стипендії, виділених з обласного бюджету, склала 1 мільйон 200 тисяч гривень, а отримали її близько 730 студентів.

Рішенням обласної Ради виплату іменної стипендії доручено здійснювати Вінницькому обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Наразі в центрі на обліку перебуває 598 студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 380 навчаються в обласному центрі, решта – у вищих навчальних закладах у районах та містах обласного значення області.

На завершення урочистостей відбулась вистава обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Садовського та вручення солодких подарунків студентам.

Повернутись Створено: 14 грудня 2017 року, 15:17 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація