Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили відділення для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз

    Сьогодні, 17 січня, відбулося урочисте відкриття відділення для лікування хворих на хіміорезистентний туберкульоз Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія». Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, завідувач відділу к ....

  • На одноразову допомогу «Пакунок малюка» Вінниччина отримає більше 64 мільйонів гривень

    17 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутата обласної Ради 7 скликання Юрія Яремчука, керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації, а також керівників комунальних підприє ....

  • Анатолій Олійник у прямому ефірі програми «Людський фактор»

    У прямому ефірі програми «Людський фактор» радіо «Місто над Бугом» з журналісткою Іриною Булгаковою голова обласної Ради Анатолій Олійник спілкувався на тему надання Томосу для України, про основні досягнення на посаді голови облради, про програми, які впроваджують в області, про перехід обласної Ради на систему електронног ....

733 премії отримали 401 учень та 332 педагоги на святі «Таланти Поділля – 2018» Роздрукувати

15 травня у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М.Садовського відбулась церемонія нагородження переможців  ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії  наук України, Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного, технічного, туристсько-краєзнавчого, художньо-естетичного напрямів, предметних турнірів, конкурсів фахової майстерності та студентських змагань.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітали  найкращих учнів і вчителів з перемогою в олімпіадах та конкурсах.

– Сьогоднішнє свято – це підсумок вашої праці, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Від імені депутатського корпусу та голови обласної Ради вітаю вас, юні обдарування, з тим, що ви ступили на цей шлях за покликанням душі та внутрішнім бажанням. Досягти найкращих результатів вам допомогли особистісні якості – наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись та постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи талановитих вчителів, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк у вітальному слові. – У квітні було прийнято Обласну цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки. Так, у 2018 році переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 28 учнів Вінниччини та 14 учнів ІІІ етапу Малої академії наук. В рамках проведення обласного свята-зустрічі з обдарованою молоддю «Таланти Поділля» у нинішньому році нагороджуються 401 учень та 332 педагогів, всього 733 премій на суму близько 482 тис грн.

Після привітань керівництво області та міста вручили нагороди переможцям у номінаціях українська мова та література, правознавство та історія, турніру «Юних істориків», географія та економіка, біологія, хімія та екологія, математика, фізика та астрономія, інформатика та інформаційні технології, іноземні мови.

На церемонії нагородження виступили учень 11 класу школи-гімназії І-ІІІ ступеня №23 м. Вінниці, переможець обласного та Всеукраїнського етапів учнівської олімпіади з англійської мови Олександр Стаднік та мати учениці 10 класу фізико-математичної гімназії №17 м. Вінниці, переможниці IV, ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з економіки Ірина Месюра. 

Також були вручені нагороди та почесні відзнаки у номінаціях – трудове навчання та обласна олімпіада з трудового навчання серед учнів спеціальних шкіл-інтернатів; всеукраїнський конкурс для дітей зі зниженим слухом «Ерудит»; заклади вищої освіти; заклади професійної (професійно-технічної) освіти; всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України ІІ – ІІІ етап; «Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка»; «XVІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика»; «Всеукраїнський конкурс учнівської творчості»; художньо-естетичний напрям; еколого-натуралістичний напрям; науково-технічна творчість; туристсько-краєзнавчий напрям та спорт.

Повернутись Створено: 15 травня 2018 року, 12:33 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація