Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

733 премії отримали 401 учень та 332 педагоги на святі «Таланти Поділля – 2018» Роздрукувати

15 травня у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М.Садовського відбулась церемонія нагородження переможців  ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії  наук України, Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного, технічного, туристсько-краєзнавчого, художньо-естетичного напрямів, предметних турнірів, конкурсів фахової майстерності та студентських змагань.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітали  найкращих учнів і вчителів з перемогою в олімпіадах та конкурсах.

– Сьогоднішнє свято – це підсумок вашої праці, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Від імені депутатського корпусу та голови обласної Ради вітаю вас, юні обдарування, з тим, що ви ступили на цей шлях за покликанням душі та внутрішнім бажанням. Досягти найкращих результатів вам допомогли особистісні якості – наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись та постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи талановитих вчителів, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк у вітальному слові. – У квітні було прийнято Обласну цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки. Так, у 2018 році переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 28 учнів Вінниччини та 14 учнів ІІІ етапу Малої академії наук. В рамках проведення обласного свята-зустрічі з обдарованою молоддю «Таланти Поділля» у нинішньому році нагороджуються 401 учень та 332 педагогів, всього 733 премій на суму близько 482 тис грн.

Після привітань керівництво області та міста вручили нагороди переможцям у номінаціях українська мова та література, правознавство та історія, турніру «Юних істориків», географія та економіка, біологія, хімія та екологія, математика, фізика та астрономія, інформатика та інформаційні технології, іноземні мови.

На церемонії нагородження виступили учень 11 класу школи-гімназії І-ІІІ ступеня №23 м. Вінниці, переможець обласного та Всеукраїнського етапів учнівської олімпіади з англійської мови Олександр Стаднік та мати учениці 10 класу фізико-математичної гімназії №17 м. Вінниці, переможниці IV, ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з економіки Ірина Месюра. 

Також були вручені нагороди та почесні відзнаки у номінаціях – трудове навчання та обласна олімпіада з трудового навчання серед учнів спеціальних шкіл-інтернатів; всеукраїнський конкурс для дітей зі зниженим слухом «Ерудит»; заклади вищої освіти; заклади професійної (професійно-технічної) освіти; всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України ІІ – ІІІ етап; «Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка»; «XVІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика»; «Всеукраїнський конкурс учнівської творчості»; художньо-естетичний напрям; еколого-натуралістичний напрям; науково-технічна творчість; туристсько-краєзнавчий напрям та спорт.

Повернутись Створено: 15 травня 2018 року, 12:33 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація