Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

75 питань розглянуть на черговій 35 сесії обласної Ради Роздрукувати

25 вересня відбулось виїзне розширене засідання президії обласної Ради, яке проходило під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника у конференц-залі хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова. У її роботі взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Із 31 члена президії зареєструвалися 19 депутатів, які розглянули питання «Про порядок денний чергової 35 сесії обласної Ради». Також було внесено питання «Різне».

В ході обговорення порядку денного були підтримані пропозиції постійних комісій про об’єднання таких питань: №№46, 47, 48 та 49, які стосуються передачі земельних ділянок у постійне користування обласним комунальним закладам; №№53, 54, 55, 56, 57 – про комунальні заклади, підприємства та установи; №№61, 62, 63, 64, 65 – про передачу майна комунальним установам та підприємствам; №№67, 68 – про надання дозволів щодо здійснення невід’ємних поліпшень комунальним установам.

За пропозицією постійних комісій обласної Ради до порядку денного сесії було додатково внесено проекти рішення «Про затвердження розпоряджень голови обласної Ради з питань комунальної власності»; «Про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань», «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради до депутатів Верховної Ради України, щодо подолання вето Президента України на Закон України No 5495».

Депутат обласної Ради Владислав Рой вніс пропозицію перенести питання №38 та №39 «Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання» за порядковими номерами №6 та №7. За пропозицією заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної Ради Олександра Крученюка було знято з порядку денного проект рішення №36 «Про звіт начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Чернявського С.В.». Зазначені пропозиції підтримано більшістю голосів.

Відтак, за підсумками голосування, депутати розглянуть 75 питань порядку денного чергової 35 сесії обласної Ради, яка відбудеться 28 вересня о 10.00.

Повернутись Створено: 25 вересня 2018 року, 15:16 Переглядів: 905

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація