Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

76 депутатів розпочали засідання 17 чергової сесії Роздрукувати

За результатами реєстрації на чергову 17 сесію обласної Ради 7 скликання прибули  76 депутатів з 84 загального складу. Перед початком роботи депутати вшанували пам’ять всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання. Депутати обрали секретаріат, в який увійшли Жанна Дмитренко від Радикальної партії Олега Ляшка, Віталій Бень від Блоку Петра Порошенка  «Солідарність» та Олег Ковбасюк від Аграрної партії України.

Розпочали сесію з вручення  відзнак. Почесними грамотами Верховної Ради України нагородили члена громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Валентина Вельгана, члена громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», учасника бойових дій в Демократичній Республіці Афганістан Миколу Галугана, директора приватного підприємства «Агролад-П», м. Хмільник, депутата обласної Ради Олександра Крученюка, директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва Наталію Морозову, а також трудовий колектив Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва.

Грамотами Верховної Ради України нагородили Соколівського сільського голову Чернівецького району Леоніда Брухаля, голову Барського районного осередку громадської організації «Вінницька обласна Асоціація ветеранів Афганістану» Анатолія Клітинського та голову Томашпільського районного осередку громадської організації  «Вінницька обласна Асоціація ветеранів Афганістану» Віктора Фурманюка.    

Голова обласної Ради повідомив депутатів про кадрові зміни, що відбулися в області. Так, розпорядженням Президента України від 27 грудня 2016 року на посаду голови Вінницької райдержадміністрації призначений Демченко Михайло Іванович, який до цього часу був  приватним підприємцем.

Перш ніж перейти до розгляду порядку денного, працівники Вінницького академічного обласного театру ляльок "Золотий ключик" в оригінальний спосіб  звернулися  до присутніх депутатів з проханням підтримати Меморандум про співпрацю між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою облдержадміністрацією та Вінницькою міською радою, продемонструвавши лялькову міні-виставуз відповідним сюжетом

З внесеними доповненнями та змінами сьогодні депутати розглянуть 42 питання порядку денного. Так, депутати додатково запропонували питання «Різне»,  також надійшло два звернення від депутата обласної Ради Володимира Барцьося.  Зокрема, «Про депутатський запит Барцьося В.В. щодо вшанування пам’яті визначного військового діяча українського національно-визвольного руху у ХХ ст., полковника УНР, повстанського отамана і генерала-хоружного УПА Івана Трейка» та «Про депутатський запит Барцьося В.В. щодо вшанування пам’яті визначного військового діяча українського національно-визвольного руху у ХХ ст., полковника УНР і члена УГВР Йосипа Позичанюка».

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на головній сторінці  офіційного веб-сайту обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція у вестибюлі приміщення.

.

 

 

Повернутись Створено: 24 березня 2017 року, 11:13 Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація