7-го скликання Роздрукувати

СПИСОК ДЕПУТАТІВ ОБЛАСНОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

 

1. Август Віталій Анатолійович

2. Антонець Тетяна Іванівна

3. Барцьось Володимир Васильович (до 27.11.2019) Мордванюк Василь Никифорович

4. Барцьось Володимир Володимирович

5. Бень Віталій Вікторович

6. Білозір  Лариса Миколаївна (до 08.08.2019) Мазуренко Маріанна Василівна

7. Бородій Олексій Ігорович

8. Василишен Володимир Миколайович

9. Васильчук Олександр Володимирович

10. Вацак Геннадій Анатолійович (до 12.08.2019) Кістіон Володимир Євсевійович

11. Вдовцов Михайло Михайлович

12. Вигонюк Андрій Володимирович

13. Власюк Євген Васильович

14. Волков Сергій Адієвич

15. Галушко Леонід Володимирович

16. Головашич Людмила Володимирівна

17. Гнатишен Володимир Михайлович

18. Дмитренко Жанна Віталіївна

19. Зарічанський Володимир Анатолійович

20. Звєрков Євгеній Миколайович

21. Зозуля Григорій Степанович

22. Каленич Павло Євгенович

23. Качур Олександр Вікторович (до 03.02.2017) Семенюк Юрій Васильович

24. Кобець Тарас Васильович

25. Ковальов Андрій Євгенович

26. Ковальчук Анатолій Пилипович

27. Ковбасюк Олег Іванович

28. Колесник Ірина Миколаївна

29. Копачевський Микола Анатолійович

30. Копера Дмитро Васильович

31. Коровій Валерій Вікторович

32. Коров'ячук Олег Михайлович

33. Корнійчук Олександр Васильович

34. Кременюк Михайло Володимирович

35. Кривешко Сергій Сергійович 

36. Крижанівський Олександр Іванович 

37. Крисько Володимир Григорович

38. Крученюк Олександр Васильович

39. Куликівська Людмила Миколаївна

40. Кухаренко Іван Володимирович

41. Лановик Сергій Якович

42. Легеза Олег Вячеславович

43. Лещенко Ігор Васильович

44. Ліцький Василь Олексійович

45. Мазур Геннадій Федорович

46. Мазур Юрій Михайлович (до 17.12.2019) Пиндус Василь Васильович

47. Масленніков Олександр Георгійович

48. Мейдич Олег Леонідович (до 19.08.2019) Вернигор Ігор Віталійович

49. Мельник Андрій Юрійович

50. М'ясківський Ігор Михайлович (до14.08.2017) Віннічук Микола Анатолійович

51. Одарченко Петро Якимович

52. Олексієнко Олег Володимирович

53. Олійник Анатолій Дмитрович

54. Побережець Олександр Олександрович

55.Повшедний  Михайло Павлович

56. Повх Леонід Іванович

57. Поліщук Андрій Леонідович

58. Редько Тетяна Василівна

59. Рибак Микола Станіславович

60. Рижмань Дмитро Іванович

61. Рой Владислав Анатолійович

62. Рубанський Володимир Іванович

63. Саволюк Володимир Васильович

64. Сколотяний Василь Андрійович

65. Скрипченко Валерій Володимирович

66. Соляник Вадим Сергійович

67. Стаднік Сергій Олександрович

68. Станіславенко Людмила Анатоліївна

69. Струсевич Петро Павлович

70. Ткач Анатолій Олексійович

71. Ткачук Сергій Геннадійович

72. Фурман Олексій Юрійович

73. Фурман Тарас Юрійович

74. Хміль Ігор Вікторович

75. Хребтій Ярослав Віталійович 

76. Цибульський Віктор Володимирович

77. Чаленко Дмитро Андрійович

78. Чорноокий Сергій Михайлович 

79. Шимко Степан Миколайович 

80. Щербаківська Людмила Михайлівна

81. Юрчишен Микола Васильович

82. Якимець Валерій Павлович

83. Яськов Микола Олексійович 

84. Яремчук Юрій Якович

Створено: 26 лютого 2021 року, 13:57 Переглядів: 663

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація