Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

8 і 9 травня - День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Роздрукувати

Шановні ветерани, дорогі земляки!

Разом із усім світом у Дні пам’яті та примирення і  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні схиляємо голови в жалобі за всіма загиблими.  

У перемогу Антигітлерівської коаліції та визвольних рухів українці зробили свій величезний внесок. Понад 7 мільйонів наших земляків воювали на фронтах, 250 тисяч – в арміях союзників, понад 100 тисяч - в Українській Повстанській Армії. Українець був серед тієї трійці героїв, які підняли прапор перемоги. Та кривава війна забрала життя понад 8 мільйонів українців, торкнулася кожної родини, залишила по собі глибокий слід болю.

Ми вірили, що це вже не повториться ніколи. ХХІ століття… Наше військо знову героїчно протистоїть ворогу, стримує навалу агресора, цього разу - рашиську.

Дякую кожному, хто мужньо боровся за мир під час Другої світової війни і хто робить це зараз, хто на стороні добра мужньо протистоїть злу. Самовідданість, честь, незламність, любов до Батьківщини та бажання захистити свою землю й свою родину, віра у те, що правда на нашому боці – це дає сили тримати стрій і наближати перемогу.

Перемогли нацистів – переможемо й рашистів!

 З повагою голова обласної Ради Вячеслав Соколовий

 

Повернутись Створено: 8 травня 2022 року, 07:02

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація