Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

80 майстер-класів продемонстрували учні профтехучилищ Вінниччини Роздрукувати

23 квітня на Європейській площі у Вінниці відбувся V регіональний фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації «Творча молодь Вінниччини». У заході взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.   

– Надзвичайно приємно бути присутнім на фестивалі, та в черговий раз бачити ваші роботи, бачити те, що професійно-технічна освіта Вінницької області має такі досягнення, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – Щастя для кожної людини займатися улюбленою справою і мати можливість забезпечувати себе по життю, займаючись тим, чим любиш, та до чого є хист. Депутати обласної Ради разом із облдержадміністрацією мали можливість прийняти досить серйозні рішення із реорганізації системи професійно-технічної освіти, і ми сподіваємося, що на шляху до реформування будемо разом з вами робити все для того, щоб модернізувати й сприяти вашому професійному становленню.  

Основною метою фестивалю є популяризація творчих технічних ідей, пропаганда досягнень учнівських колективів професійно-технічних навчальних закладів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької і винахідницької діяльності; здійснення профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл м. Вінниці та Вінницької області.

Професійно-технічна освіта – це велика дружна  родина, яка об’єднує понад 3 тисячі працівників, більше 14 тисяч учнів.

Навчальні заклади  системи ПТО готують спеціалістів для 120  робітничих професій  різних галузей народного господарства. Вони співпрацюють з однопрофільними навчальними закладами Франції, Словаччини, Естонії, Білорусі, Литви, Болгарії, Молдови, Казахстану, Польщі.

На фестивалі було представлено близько 80 майстер-класів за різними професіями, найцікавіші серед яких:  радіоелектронне конструювання; технологія виготовлення ювелірних прикрас; приготування м′яса і риби на грилі та соусів до них; облицювання вертикальних поверхонь; демонстрація художнього розпису кондитерських виробів; декорування та імітація  поверхонь за європейською технологією; різьблення по дереву та декоративний розпис; виготовлення керамічної іграшки з глини; виготовлення виробів у техніці «паперопластика»; перукарська майстерність; укорінення ягідних культур; пікірування розсади та щеплення плодових культур; кондитерські вироби з бісквітного тіста та мастики; художній розпис; створення композиції з карамелі; автоматизоване робоче місце локомотивної бригади; модульне орігамі.

Також відвідувачі та гості фестивалю мали змогу подивитися колекції одягу «Геометрія стилю», «Лляна  рапсодія», а також зачісок «Венеціанський карнавал» (театр мод «Подільські фантазії» Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну); колекції одягу «На Івана Купала», «Біле та чорне» (театр мод «Тріумф» Вінницького вищого професійного училища сфери послуг) та колекцію одягу «Бунт секретарів» (театр мод «Феєрія краси» Вищого професійного  училища  № 7 м. Вінниці).

 

Повернутись Створено: 23 травня 2017 року, 13:53 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація