Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

80 майстер-класів продемонстрували учні профтехучилищ Вінниччини Роздрукувати

23 квітня на Європейській площі у Вінниці відбувся V регіональний фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації «Творча молодь Вінниччини». У заході взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.   

– Надзвичайно приємно бути присутнім на фестивалі, та в черговий раз бачити ваші роботи, бачити те, що професійно-технічна освіта Вінницької області має такі досягнення, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – Щастя для кожної людини займатися улюбленою справою і мати можливість забезпечувати себе по життю, займаючись тим, чим любиш, та до чого є хист. Депутати обласної Ради разом із облдержадміністрацією мали можливість прийняти досить серйозні рішення із реорганізації системи професійно-технічної освіти, і ми сподіваємося, що на шляху до реформування будемо разом з вами робити все для того, щоб модернізувати й сприяти вашому професійному становленню.  

Основною метою фестивалю є популяризація творчих технічних ідей, пропаганда досягнень учнівських колективів професійно-технічних навчальних закладів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької і винахідницької діяльності; здійснення профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл м. Вінниці та Вінницької області.

Професійно-технічна освіта – це велика дружна  родина, яка об’єднує понад 3 тисячі працівників, більше 14 тисяч учнів.

Навчальні заклади  системи ПТО готують спеціалістів для 120  робітничих професій  різних галузей народного господарства. Вони співпрацюють з однопрофільними навчальними закладами Франції, Словаччини, Естонії, Білорусі, Литви, Болгарії, Молдови, Казахстану, Польщі.

На фестивалі було представлено близько 80 майстер-класів за різними професіями, найцікавіші серед яких:  радіоелектронне конструювання; технологія виготовлення ювелірних прикрас; приготування м′яса і риби на грилі та соусів до них; облицювання вертикальних поверхонь; демонстрація художнього розпису кондитерських виробів; декорування та імітація  поверхонь за європейською технологією; різьблення по дереву та декоративний розпис; виготовлення керамічної іграшки з глини; виготовлення виробів у техніці «паперопластика»; перукарська майстерність; укорінення ягідних культур; пікірування розсади та щеплення плодових культур; кондитерські вироби з бісквітного тіста та мастики; художній розпис; створення композиції з карамелі; автоматизоване робоче місце локомотивної бригади; модульне орігамі.

Також відвідувачі та гості фестивалю мали змогу подивитися колекції одягу «Геометрія стилю», «Лляна  рапсодія», а також зачісок «Венеціанський карнавал» (театр мод «Подільські фантазії» Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну); колекції одягу «На Івана Купала», «Біле та чорне» (театр мод «Тріумф» Вінницького вищого професійного училища сфери послуг) та колекцію одягу «Бунт секретарів» (театр мод «Феєрія краси» Вищого професійного  училища  № 7 м. Вінниці).

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Повернутись Створено: 23 травня 2017 року, 13:53

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація