Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

800 школярів беруть участь у проекті «Школа молодих спікерів – дебатні клуби Вінницької області» Роздрукувати

9-10 лютого  на базі КНВЗ «Вінницька академія безперервної освіти» пройде дводенний семінар у рамках спільного польсько-українського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області». Це проект для студентів і викладачів з районів і малих міст Вінницької області. Його мета полягає в тому, щоб розвинути навички, корисні для функціонування в демократичному суспільстві, такі як робота в команді, «критичне мислення», міжособистісна комунікація, публічне представлення своєї позиції в дискусії, дослідження і належного представлення аргументів. Викладачі з 27 районів області дізнаються, як наділити учнів навичками використання методу «Оксфордських дискусій».

Напередодні відбулась зустріч організаційного комітету заходу, в ході якого обговорили деталі підготовки та проведення семінару. У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, управління освіти та науки облдержадміністрації, Департаменту міжнародного співробітницвта облдержадміністрації та Вінницької академії безперервної освіти.

Перед початком роботи семінару «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області», 9 лютого о 10.00 відбудеться урочисте відкриття фото-виставки «Лодзинське воєводство у фотографіях», присвяченої 10-річчю співпраці Лодзинського воєводства з містом Вінниця.

В урочистому відкритті виставки та семінару візьмуть участь: голова Вінницької обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврдування Вінницької області Анатолій Олійник, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк.

Дводенний семінар  «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» є першим етапом спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації Ферсо (Республіка Польща) за підтримки Маршалківської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Відбір учасників проводився Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з Департаментом освіти і науки Вінницької облдерадмінстрацією.

Наступним етапом реалізації проекту має стати візит освітян до Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Дводенний семінар  «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» відбудеться за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 13, ауд. №25 (2-й поверх).

Повернутись Створено: 7 лютого 2018 року, 14:10 Переглядів: 722

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація