Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

800 школярів беруть участь у проекті «Школа молодих спікерів – дебатні клуби Вінницької області» Роздрукувати

9-10 лютого  на базі КНВЗ «Вінницька академія безперервної освіти» пройде дводенний семінар у рамках спільного польсько-українського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області». Це проект для студентів і викладачів з районів і малих міст Вінницької області. Його мета полягає в тому, щоб розвинути навички, корисні для функціонування в демократичному суспільстві, такі як робота в команді, «критичне мислення», міжособистісна комунікація, публічне представлення своєї позиції в дискусії, дослідження і належного представлення аргументів. Викладачі з 27 районів області дізнаються, як наділити учнів навичками використання методу «Оксфордських дискусій».

Напередодні відбулась зустріч організаційного комітету заходу, в ході якого обговорили деталі підготовки та проведення семінару. У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, управління освіти та науки облдержадміністрації, Департаменту міжнародного співробітницвта облдержадміністрації та Вінницької академії безперервної освіти.

Перед початком роботи семінару «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області», 9 лютого о 10.00 відбудеться урочисте відкриття фото-виставки «Лодзинське воєводство у фотографіях», присвяченої 10-річчю співпраці Лодзинського воєводства з містом Вінниця.

В урочистому відкритті виставки та семінару візьмуть участь: голова Вінницької обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврдування Вінницької області Анатолій Олійник, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк.

Дводенний семінар  «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» є першим етапом спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації Ферсо (Республіка Польща) за підтримки Маршалківської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Відбір учасників проводився Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з Департаментом освіти і науки Вінницької облдерадмінстрацією.

Наступним етапом реалізації проекту має стати візит освітян до Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Дводенний семінар  «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» відбудеться за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 13, ауд. №25 (2-й поверх).

Повернутись Створено: 7 лютого 2018 року, 14:10 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація