Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

85 питань розглянуть на черговій 33 сесії обласної Ради Роздрукувати

11 червня відбулось засідання президії обласної Ради. Розглядали одне питання – затвердження порядку денного 33 чергової сесії обласної Ради. З 31 члена президії у її роботі зареєструвалось 19.

За пропозицією голови обласної Ради Анатолія Олійника зняли питання  «Про керівника комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із  складно-координаційних видів спорту» через відсутність кандидатур на посаду.  

Члени президії проголосували за об’єднання питань про передачу земельних ділянок комунальним  закладам - Тульчинському училищу культури та Тульчинській школі-ліцею з посиленою  військо-фізичною підготовкою; про списання майна; про поліпшення орендованого майна; про статути комунальних закладів.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій вніс пропозицію – розглянути на черговій сесії два питання: щодо  припинення діяльності Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу ім. академіку Д.К. Заболотного та звіт постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. Останнє питання є плановим, тому було прийнято рішення розглянути його на сесії під № 4.

Окрім того, депутати проголосували про перенесення питання «про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам комунальних закладів, установ, організацій  з № 11 на № 5.

Депутат Олександр Корнійчук запропонував внести питання «Різне», яке було схвалене депутатами.

 

Повернутись Створено: 11 червня 2018 року, 13:54 Переглядів: 655

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація