Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

85 питань розглянуть на черговій 33 сесії обласної Ради Роздрукувати

11 червня відбулось засідання президії обласної Ради. Розглядали одне питання – затвердження порядку денного 33 чергової сесії обласної Ради. З 31 члена президії у її роботі зареєструвалось 19.

За пропозицією голови обласної Ради Анатолія Олійника зняли питання  «Про керівника комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із  складно-координаційних видів спорту» через відсутність кандидатур на посаду.  

Члени президії проголосували за об’єднання питань про передачу земельних ділянок комунальним  закладам - Тульчинському училищу культури та Тульчинській школі-ліцею з посиленою  військо-фізичною підготовкою; про списання майна; про поліпшення орендованого майна; про статути комунальних закладів.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій вніс пропозицію – розглянути на черговій сесії два питання: щодо  припинення діяльності Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу ім. академіку Д.К. Заболотного та звіт постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. Останнє питання є плановим, тому було прийнято рішення розглянути його на сесії під № 4.

Окрім того, депутати проголосували про перенесення питання «про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам комунальних закладів, установ, організацій  з № 11 на № 5.

Депутат Олександр Корнійчук запропонував внести питання «Різне», яке було схвалене депутатами.

 

Повернутись Створено: 11 червня 2018 року, 13:54 Переглядів: 504

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація