Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

85 питань розглянуть на черговій 33 сесії обласної Ради Роздрукувати

11 червня відбулось засідання президії обласної Ради. Розглядали одне питання – затвердження порядку денного 33 чергової сесії обласної Ради. З 31 члена президії у її роботі зареєструвалось 19.

За пропозицією голови обласної Ради Анатолія Олійника зняли питання  «Про керівника комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із  складно-координаційних видів спорту» через відсутність кандидатур на посаду.  

Члени президії проголосували за об’єднання питань про передачу земельних ділянок комунальним  закладам - Тульчинському училищу культури та Тульчинській школі-ліцею з посиленою  військо-фізичною підготовкою; про списання майна; про поліпшення орендованого майна; про статути комунальних закладів.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій вніс пропозицію – розглянути на черговій сесії два питання: щодо  припинення діяльності Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу ім. академіку Д.К. Заболотного та звіт постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. Останнє питання є плановим, тому було прийнято рішення розглянути його на сесії під № 4.

Окрім того, депутати проголосували про перенесення питання «про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам комунальних закладів, установ, організацій  з № 11 на № 5.

Депутат Олександр Корнійчук запропонував внести питання «Різне», яке було схвалене депутатами.

 

Повернутись Створено: 11 червня 2018 року, 13:54

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація