Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

85 питань розглянуть на черговій 33 сесії обласної Ради Роздрукувати

11 червня відбулось засідання президії обласної Ради. Розглядали одне питання – затвердження порядку денного 33 чергової сесії обласної Ради. З 31 члена президії у її роботі зареєструвалось 19.

За пропозицією голови обласної Ради Анатолія Олійника зняли питання  «Про керівника комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із  складно-координаційних видів спорту» через відсутність кандидатур на посаду.  

Члени президії проголосували за об’єднання питань про передачу земельних ділянок комунальним  закладам - Тульчинському училищу культури та Тульчинській школі-ліцею з посиленою  військо-фізичною підготовкою; про списання майна; про поліпшення орендованого майна; про статути комунальних закладів.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій вніс пропозицію – розглянути на черговій сесії два питання: щодо  припинення діяльності Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу ім. академіку Д.К. Заболотного та звіт постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. Останнє питання є плановим, тому було прийнято рішення розглянути його на сесії під № 4.

Окрім того, депутати проголосували про перенесення питання «про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам комунальних закладів, установ, організацій  з № 11 на № 5.

Депутат Олександр Корнійчук запропонував внести питання «Різне», яке було схвалене депутатами.

 

Повернутись Створено: 11 червня 2018 року, 13:54 Переглядів: 528

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація