Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

85- річний ювілей відсвяткував Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж Роздрукувати

28 жовтня у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочистості з нагоди 85-ої річниці з дня заснування Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу. Директора закладу Костянтина Войцехівського, студентів та викладацький колектив привітали із ювілейною датою депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна; голова обласного комітету профспілок працівників освіти і науки Сергій Пугачов, представники профільного департаменту Вінницької міської ради.

– Якщо переглянути історію створення коледжу за всі ці роки, то можна писати легенду про його випускників, які працюють учителями початкових класів, вихователями дитсадочків, викладачами музики та фізкультури. Тому на сьогоднішній день обласна Рада, за сприяння облдержадміністрації, приділяє особливу увагу виконанню обласних програм в галузі освіти, – зазначив у вітальному слові голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. – Ваш заклад по праву можна вважати провідним в освітянській сфері, адже серед вихованців коледжу – багато знаменитостей, які відомі не лише в нашій області, а й на теренах України.

Він побажав присутнім міцного здоров’я, добра, миру та Божого благословіння.

До святкових поздоровлень також долучилися депутати обласної Ради, керівники профільних департаментів, профспілок, почесні гості – випускники коледжу – поети, члени Спілки письменників України, лауреати літературних премій, заслужені працівники культури, лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур і керівники департаментів та профспілки з нагоди ювілейної дати нагородили кращих працівників закладу Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Свято завершилося під супровід музичних вітань – піснями і запальними українськими таночками у виконанні творчих колективів області та випускників коледжу.

Повернутись Створено: 28 жовтня 2016 року, 15:42 Переглядів: 1412

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація