Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

85- річний ювілей відсвяткував Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж Роздрукувати

28 жовтня у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочистості з нагоди 85-ої річниці з дня заснування Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу. Директора закладу Костянтина Войцехівського, студентів та викладацький колектив привітали із ювілейною датою депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна; голова обласного комітету профспілок працівників освіти і науки Сергій Пугачов, представники профільного департаменту Вінницької міської ради.

– Якщо переглянути історію створення коледжу за всі ці роки, то можна писати легенду про його випускників, які працюють учителями початкових класів, вихователями дитсадочків, викладачами музики та фізкультури. Тому на сьогоднішній день обласна Рада, за сприяння облдержадміністрації, приділяє особливу увагу виконанню обласних програм в галузі освіти, – зазначив у вітальному слові голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. – Ваш заклад по праву можна вважати провідним в освітянській сфері, адже серед вихованців коледжу – багато знаменитостей, які відомі не лише в нашій області, а й на теренах України.

Він побажав присутнім міцного здоров’я, добра, миру та Божого благословіння.

До святкових поздоровлень також долучилися депутати обласної Ради, керівники профільних департаментів, профспілок, почесні гості – випускники коледжу – поети, члени Спілки письменників України, лауреати літературних премій, заслужені працівники культури, лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур і керівники департаментів та профспілки з нагоди ювілейної дати нагородили кращих працівників закладу Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Свято завершилося під супровід музичних вітань – піснями і запальними українськими таночками у виконанні творчих колективів області та випускників коледжу.

Повернутись Створено: 28 жовтня 2016 року, 15:42 Переглядів: 1757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація