Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

85- річний ювілей відсвяткував Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж Роздрукувати

28 жовтня у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочистості з нагоди 85-ої річниці з дня заснування Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу. Директора закладу Костянтина Войцехівського, студентів та викладацький колектив привітали із ювілейною датою депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна; голова обласного комітету профспілок працівників освіти і науки Сергій Пугачов, представники профільного департаменту Вінницької міської ради.

– Якщо переглянути історію створення коледжу за всі ці роки, то можна писати легенду про його випускників, які працюють учителями початкових класів, вихователями дитсадочків, викладачами музики та фізкультури. Тому на сьогоднішній день обласна Рада, за сприяння облдержадміністрації, приділяє особливу увагу виконанню обласних програм в галузі освіти, – зазначив у вітальному слові голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. – Ваш заклад по праву можна вважати провідним в освітянській сфері, адже серед вихованців коледжу – багато знаменитостей, які відомі не лише в нашій області, а й на теренах України.

Він побажав присутнім міцного здоров’я, добра, миру та Божого благословіння.

До святкових поздоровлень також долучилися депутати обласної Ради, керівники профільних департаментів, профспілок, почесні гості – випускники коледжу – поети, члени Спілки письменників України, лауреати літературних премій, заслужені працівники культури, лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур і керівники департаментів та профспілки з нагоди ювілейної дати нагородили кращих працівників закладу Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Свято завершилося під супровід музичних вітань – піснями і запальними українськими таночками у виконанні творчих колективів області та випускників коледжу.

Повернутись Створено: 28 жовтня 2016 року, 15:42 Переглядів: 1353

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація