Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

90-річний вінницький художник Аркадій Павлюк передав у Брестську фортецю 48 своїх картин Роздрукувати

6 травня у Вінницькому художньому музею відбулась безкоштовна передача 48 полотен  художника Аркадія Павлюка у подарунок білоруській державній установі «Меморіальний комплекс «Брестська фортеця-герой». Картини створені у 60-70 роках минулого століття, коли автор зустрічався з захисниками оборони Брестської фортеці у 1941-му році.

Подякувати вінницькому художнику приїхав надзвичайний та повноважний посол Республіки Білорусь Валентин Величко,  перший секретар Посольства Олексій Понкратенко та директор «Меморіального комплексу «Брестська фортеця-герой» Григорій Бисюк.

- Ці роботи пролежали 50 років у майстерні і він прийняв таке рішення - передати їх в дар  у Брест, - наголосив директор Вінницького художнього музею Ілля Безбах. - Цінність картин у тому, що це готова колекція, яку можна виставляти. 

Щирі слова вдячності автору Павлюку за такий щедрий подарунок висловив директор «Меморіального комплексу «Брестська фортеця-герой» Григорій Бисюк.

- Ми зможемо через його роботи  відчувати те, що він відчував розмовляючи з оборонцями Брестської фортеці, - сказав Григорій Григорович. – Це подарунок для всіх, хто приходить у нашу фортецю. Минулого року наш меморіальний комплекс відвідало 416 тисяч чоловік.

Посол Валентин Величко вручив Аркадію Павлюку медаль «70 років визволення Республіки Біларусь від німецько-фашистських загарбників».

- Ви -  людина історії. Ваша праця стане надбанням всього білоруського народу, - сказав Валентин Володимирович. –  Продовжуйте радувати людей своїми картинами. Від імені нашої країни хочу подякувати за ваш труд. Там ви творили і нехай це залишиться вічною пам’яттю там, у Брестській фортеці.

Символічно, що передача робіт проходила напередодні Дня перемоги, а також 75-річчя оборони Брестської цитаделі.

- Сьогодні історична подія в Україні і в Білорусі і це, завдячуючи Вам, Аркадію Григоровичу, Ви - герой України, - сказала  перший  заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. - Це буда пам'ять для всіх нас.  І щоб згадували тих, хто власним життям здобув цю Перемогу.

Український живописець, графік і скульптор Аркадій Григорович Павлюк народився в 19 серпня 1925 року.  У 1951 році закінчив Одеське художнє училище. У 1958 році - Харківський художній інститут, живописне відділення. Член Національної спілки художників України з 1993 року. Ветеран Великої Вітчизняної війни. Створив понад 3000 художніх полотен.  У своєму активі художник має 24 персональні виставки.

 

 

Повернутись Створено: 6 травня 2016 року, 14:47 Переглядів: 1496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація